قابلیت کشف اینترنت از لیست سازی خلاصه می شود

؛

عکس پروفایل نویسنده

@دیویددیوید اسموک

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت هکر نون

گوگل چه کاری انجام می دهد؟

شما یک کلمه ، یک سری کلمات یا یک کلمه نزدیک ، یا یک سری کلمات نزدیک ، یا یک سری کلمات مخلوط با کلمات نزدیک ، اعداد ، نویسه ها و شکلک ها وارد می کنید – و سپس – Google ده پیوند موجود در اینترنت را از بین می برد بسیار مرتبط.

رسیدن به یک لیست کوتاه با کیفیت ، برنده شدن در لحظه کنترل است. لحظه کنترل در اینترنت امروز 3 تا 20 ثانیه است – که در طرح های مختلف نمایش داده می شود. برخی از عناوین سنگین تر ، دیگران با تخیل ، دیگران با داده های متا سنگین ترند. نقشه های جستجوی Google با توجه به ویژگی های صفحه ، مانند H1 ، H2 ، بدنه و موقعیت مکانی اینترنت در پایین است. فیس بوک این لیست را از طریق یک اخبار خبری که توسط ماشین هایی تجزیه و تحلیل می شود ، دوستی های ما را به عنوان گره تعیین می کند. Netflix می آموزد که چه چیزی تماشا می کنید و جعبه های عظیمی را سفارش می دهد که 99٪ از صفحه را کلیک کنید با تبدیل شدن به یک شرکت فناوری که موارد موجود در این لیست را ارائه می دهد ، ارزش بازار بسیار بدست آمده است.

با الكسیس اوهانیان از طریق ایمیل ، در هنگام انجام كارهای تحقیقاتی در مورد دلایل فنی عدم توانایی آمریكای مدرن در دستیابی به دو سوم مشاركت رای دهندگان در دو سیستم حزبی ، ارتباط برقرار كردم و گرچه برای این داستان كاملاً مناسب نبود (چرا رأی مخالف دموکراتیک است) ، این فکر من را به فکر این داستان انداخت. چه چیزی باید در زمینه پیرامون سرپرستی ارزیابی کنیم؟

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور