فیس بوک عزیز، من از تو جدا می شوم.

رابطه من با فیس بوک به نقطه شکست خود رسیده است و دیگر نمی توانم مسائل آشکاری را که برای مدت طولانی ما را آزار داده است نادیده بگیرم. وقت آن است که راه را یکبار برای همیشه جدا کنیم. پلت فرم و صاحب بیگ شات آن به یک شوخی تبدیل شده اند.

من به پتانسیل ارتباطمان، به قولی که با دوستان و خانواده در سرتاسر جهان در ارتباط باقی می‌مانم، اعتقاد داشتم. اما این وعده تحت الشعاع تبلیغ بی وقفه کلاهبرداری و اطلاعات نادرست شما قرار گرفته است.

از درمان‌های معجزه‌آسا گرفته تا طرح‌های ثروتمند شدن سریع و بازارهایی که خدمات دیجیتالی مبهم را می‌فروشند، شما به زمین بازی برای کلاهبرداران و کلاهبرداران تبدیل شده‌اید که بدون مجازات کاربران ناآگاه را طعمه می‌گیرند.

و خطری که برای کودکان دارید را فراموش نکنیم. به جای فراهم کردن یک محیط امن و پرورش دهنده برای کاوش و یادگیری ذهن های جوان، شما به محل پرورش شکارچیان و قلدرها تبدیل شده اید. خط‌مشی‌های سهل‌آمیز شما به محتوای مضر اجازه رونق داده و کودکان را در معرض استثمار و سوء استفاده قرار می‌دهد.

من نمی توانم به حمایت از پلتفرمی ادامه دهم که سود را بالاتر از امنیت و رفاه کاربرانش، به ویژه آسیب پذیرترین آن ها قرار می دهد. واضح است که شما هدف اصلی خود را از دست داده اید و چیزی بیش از یک ماشین بی روح شده اید که توسط حرص و بی تفاوتی هدایت می شود.

گلایه های …

Source link