فیس بوک صوتی اجتماعی را که فراتر از کلاب هاوس می رود اعلام می کند

فیس بوک مجموعه ای از ابزارها و پیشنهادات Social Audio را برای جلب اعضای فیس بوک به روش های جدید اعلام کرد. در میان این پیشنهادها ، رقیبی برای کلاب هاوس وجود دارد که صدا را تبدیل به روند داغ رسانه های اجتماعی کرده است.

ابزارها و ویژگی های صوتی طی ماه های آینده پخش می شوند.

ابزارهای Sound Studio برای Soundbites

فیس بوک اظهار داشت که در فن آوری های صوتی مانند گفتار به متن و شکل گیری صدا سرمایه گذاری کرده است تا بتواند قدرت استودیوی صدا را در یک رابط کاربر پسند کاربر ایجاد کند که برای کاربران هر روز آسان است.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

هدف این است که مردم با استفاده از فن آوری های پیشرفته هوش مصنوعی داستان های صوتی ایجاد کنند که امکان ایجاد در فضاهای عمومی و همچنین از خانه را فراهم می کند.

طبق فیس بوک:

“از طریق پیشرفت های ما در هوش مصنوعی ، ما می توانیم کیفیت صدا را به طرز جادویی عالی کنیم – حتی اگر در گوشه خیابان شلوغ ضبط کنید. شما می توانید از موسیقی Sound Collection فیس بوک در پس زمینه داستان خود برای تنظیم صدا استفاده کنید. و با قابلیت ترکیب آهنگ های صوتی ، مجموعه ای رو به رشد از جلوه های صوتی ، جلوه های صوتی و فیلترها “

ابزارهای صوتی بنیادی برای مجموعه محصولات صوتی اجتماعی pf Facebook است که از آن رونمایی می شود.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

گزش صدا: TikTok برای صدا؟

Soundbites یک قالب صوتی فرم کوتاه است. فرم کوتاه هر چیزی به طور کلی به معنای محتوای قابل انعطاف است که در هنگام فرار یا برای از بین بردن زمان مصرف می شود.

فیس بوک اینگونه توصیف می کند:

“تصور کنید ، درو لینچ ، کمدین ، ​​در حال اشتراک گذاری اجراهای کوتاه خود و بررسی غذا … … مولی بورک ، یک سخنران انگیزشی که نابینا است ، در حال ضبط داستان های قدرتمند درباره غلبه بر ناملایمات است … “

محتوای صوتی قابل تنقلات فرم کوتاه در ابتدا برای صدا مانند TikTok به نظر می رسد. اما نمونه هایی که فیس بوک در مورد آن صحبت می کند به نظر می رسد یک نسخه متراکم از یک برنامه ارزش چند روزه در NPR برای دامنه های توجه کوتاه است.

پادکست ها

فیس بوک همچنین از معرفی دیرهنگام گوش دادن بومی به پادکست ها در برنامه فیس بوک خبر داد. در طول چند سال گذشته پادکست روند داغی داشت اما به دلیل همه گیری ، اندکی فرو ریخت ، زیرا افراد کمتری در حال رفت و آمد و گوش دادن به پادکست ها هستند.

عکس صفحه از نحوه ظاهر پادکست در برنامه Facebook

برنامه پادکست بومی فیس بوک

این ویژگی همچنین طی ماه های آینده به برنامه فیس بوک معرفی می شود.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

اتاق های صوتی زنده – رقیب Clubhouse

فیس بوک در حال معرفی آنچه که آن را اتاق صوتی زنده می نامد است. این نسخه Clubhouse از فیس بوک است که تا پایان تابستان از طریق برنامه های Facebook و Messenger در دسترس خواهد بود.

اتاق های صوتی زنده از طریق گروه های فیس بوک معرفی می شوند.

عکس صفحه ای از اتاق های صوتی زنده فیس بوک

اتاق های صوتی زنده فیس بوک

فیس بوک این تجربه را به عنوان باز کردن قفل صدا توصیف می کند:

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

“… ما امیدواریم که باز کردن قفل صدا به اندازه گروه های دیگر الهام بخش و سرگرم کننده باشد.

به عنوان بخشی از این عرضه اولیه – و از آنجا که می دانیم انجمن ها فقط در گروه ها ساخته نشده اند – همچنین اتاق های صوتی زنده را به چهره های عمومی می آوریم تا آنها بتوانند مکالمه با سایر چهره های عمومی ، کارشناسان و طرفداران را انجام دهند.

ما در حال ساخت صوتی زنده هستیم که هم قابل دسترسی است و هم قابل کشف ، به طوری که شخصیت های عمومی… می توانند ایده های خود را با مخاطبان جدید به اشتراک بگذارند و یک فوروم بحث و گفتگو ایجاد کنند ، بدون اینکه فشار بیشتری به دوربین وارد شود.

صوتی زنده برای مسنجر راهی برای معاشرت با دوستان شما خواهد بود.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

فیس بوک اظهار می دارد که نزدیک به 2 میلیارد نفر از گروه های فیس بوک استفاده می کنند ، که این امر می تواند فیس بوک را در صوتی اجتماعی پیشگام کند.

دسترسی

فیس بوک در تلاش است تا مجموعه محصولات صوتی خود را در دسترس قرار دهد. Soundbites می تواند با زیرنویس ارائه شود ، جایی که احتمالاً فناوری تبدیل متن به گفتار آنها خواهد بود.

فیس بوک پرداخت سازندگان است

همچنین اعلام شد که فیس بوک به ایجاد روش هایی برای ایجاد درآمد توسط محصولات صوتی خود توسط سازندگان کمک خواهد کرد.

“به زودی پس از راه اندازی ، ما همچنین مدل های دیگری را برای کسب درآمد ارائه می دهیم ، مانند امکان شارژ دسترسی به اتاق صوتی زنده از طریق یک خرید یا اشتراک. سرانجام ، برای شروع Soundbites ، ما یک صندوق سازنده صوتی را معرفی می کنیم تا از سازندگان صوتی ظهور کرده و از تجربه جدید محصول بازخورد زودهنگام دریافت کنیم. “

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

اعلامیه فیس بوک چیزی بیشتر از واکنش به کلاب هاوس است. در نسخه صوتی اجتماعی فیس بوک موارد بیشتری وجود دارد ، از جمله توانایی درآمدزایی.

استناد

شنیده باشید: آوردن تجربیات صوتی اجتماعی به فیس بوک

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>