فناوری های پیش فرض در اتومبیل شما

عکس پروفایل نویسنده

بسیاری از مردم از اینکه فناوری واقعاً داخل اتومبیل آنها چه کاری انجام می دهد ، آگاهی ندارند. اگر اتفاقاً می دانید که ماشین شما بیش از یک عملکرد دارد ، ممکن است بخواهید به فکر نصب آخرین فن آوری باشید.

شاید قبلاً شنیده باشید که موتور احتراق داخلی هسته اصلی همه اتومبیل ها است. همچنین اتفاقاً یکی از قدیمی ترین روشهای تولید برق و همچنین سهم عمده ای در گرم شدن کره زمین دارد. به عبارت دیگر ، موتور احتراق داخلی باید به عنوان یک فناوری برای حمل و نقل – زودتر از دیرتر – جایگزین شود.

فناوری دیگری که امروزه در خودروها استفاده می شود موتور الکتریکی است. موتورهای الکتریکی محبوبیت بیشتری پیدا می کنند زیرا بسیار کارآمدتر هستند. از آنها می توان در اتومبیل های هیبریدی استفاده کرد و حتی برخی از اتومبیل های برقی را که سال آینده در دسترس خواهند بود تأمین خواهند کرد. اگرچه این نوع موتورها در حال رایج شدن است ، اما ممکن است بخواهید موتور احتراق داخلی را جستجو کنید.

فناوری دیگری که می توانید در اتومبیل خود پیدا کنید کیسه های هوا است. بعضی از اتومبیل ها فاقد آن هستند و برخی دیگر شامل آن می شوند. حتی اگر کیسه های هوا روی اتومبیل شما وجود داشته باشند ، بازهم آنقدرها موثر نیستند. اگر می خواهید ماشین شما با حداکثر کارایی کار کند باید وقت بگذارید و ماشین های جدید نصب کنید.

با ماهیت پیچیده اتومبیل های مدرن ، تعمیر و نگهداری و تعمیر می تواند …