فلیپستر رقابت معاملاتی را با 150000 USDT به ارزش جوایز برای جشن یکمین سالگرد راه اندازی کرد.

ورشو، لهستان، 10 ژوئیه 2024/Chainwire/–Flipster، یک پلت فرم معاملاتی مشتقات ارزهای دیجیتال، اولین سالگرد خود را با راه اندازی دو مسابقه و اهدای جوایز به ارزش 150000 USDT جشن می گیرد.

از زمان راه اندازی، پلتفرم فلیپستر با رشد 1943 درصدی حجم معاملات و 3998 درصدی رشد خالص دارایی تغذیه شده است. این ارقام با رشد 190 درصدی ثبت‌نام و رشد 565 درصدی معامله‌گران فعال همراه است، با کاربرانی که در 177 کشور فعالیت می‌کنند، که نشان‌دهنده حفظ کاربران قوی و رضایت پلت فرم است.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap تا تاریخ انتشار، Flipster یک پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال با رشد سریع است و حجم معاملات روزانه آن بیش از 480,000,000 دلار است.

منبع: CoinMarketCapمنبع: CoinMarketCap

نکات برجسته پلتفرم

  • طیف گسترده ای از رمزارزها: معامله گران می توانند به بیش از 250 لیست معاملات آتی دائمی با اهرمی تا 100 برابر دسترسی داشته باشند، از جمله توکن هایی که به راحتی در سایر پلتفرم های معاملات آتی یافت نمی شوند و برخی با دید کم در بازارهای نقطه ای، فرصت های تنوع بیشتری را ارائه می دهند.

  • کارمزد معاملاتی صفر: کارمزدهای معاملاتی صفر ما به معامله گران اجازه می دهد تا با حذف هزینه های تراکنش، سود خود را به حداکثر برسانند و فلیپستر را برای کاربران خرده فروشی که به دنبال بهترین قیمت ها در مقایسه با سایر صرافی ها هستند، جذاب می کند.

  • نقدینگی بالا: Flipster اسپرد پیشنهادی خرید و فروش باریکتر و نقدینگی بالاتر از …

Source link