فضا و زمان درهای جدیدی را برای DeFi با Prover Sub-Second ZK، اثبات SQL باز می کند.

Space and Time (SxT)، ارائه‌دهنده پیشرو راه‌حل‌های محاسباتی قابل تأیید برای هوش مصنوعی و ادغام بلاک چین، با انتشار Proof of SQL، یک اثبات‌کننده دانش صفر با کارایی بالا برای پردازش داده‌ها، گام مهمی در پیشرفت فناوری Web3 برداشته است. مجوز نرم افزار در GitHub. این توسعه پیشگامانه نوید ایجاد انقلابی در نحوه تعامل توسعه دهندگان با مجموعه داده های زنجیره ای و خارج از زنجیره را می دهد و امکان ایجاد پروتکل های DeFi پیچیده تر و قراردادهای هوشمند مبتنی بر داده را فراهم می کند.

Proof of SQL یک پروتکل جدید اثبات دانش صفر است که توسط SxT توسعه داده شده است که به صورت رمزنگاری صحت پرس و جوهای پایگاه داده SQL را در برابر داده های دستکاری نشده محاسبه می کند. با استفاده از این فناوری، توسعه دهندگان اکنون می توانند بر روی مجموعه داده های زنجیره ای و خارج از زنجیره به روشی غیرقابل اعتماد محاسبه کنند و نتایج را به قراردادهای هوشمند خود در زمان واقعی در طول تراکنش ها ثابت کنند. این قابلیت طیف وسیعی از امکانات را برای نسل بعدی برنامه های DeFi باز می کند.

جی وایت، دکترا، یکی از بنیانگذاران و رئیس تحقیقات SxT، و مخترع پروتکل اثبات SQL، اشتیاق خود را برای انتشار ابراز کرد و اظهار داشت: «فضا و زمان هیجان‌زده است که Web3 را وارد عصر جدیدی از داده‌ها می‌کند. قراردادهای هوشمند و نسل بعدی DeFi.” وی بر اهمیت …

Source link