فراز و نشیب های Theranos Saga

ترانوس ادعا کرد که می تواند آزمایش های متعددی را تنها با چند قطره خون انجام دهد. گفته می شود که همه اینها با “اختراع” Theranos ، یعنی ادیسون امکان پذیر است ، تا 200 آزمایش را فقط با مقدار کمی خون می توان انجام داد. این امر می تواند شیوه جدیدی را در صنعت مراقبت های بهداشتی ایجاد کند. این مورد توجه بسیاری از رسانه ها ، سرمایه گذاران و شرکای تجاری را به خود جلب کرد. Theranos نه تنها با فناوری بلکه با نحوه عملکرد شرکت نیز محرمانه بود. با ادعای اینکه ترانوس نمی تواند بگوید آزمایش خون دقیقاً چگونه عمل می کند ، شرکا به توافق رسیدند و حرف ترانوس را برای آن پذیرفتند.

تصویر
عکس پروفایل Scott D. Clary Hacker Noon

اسکات دی کلاری

مجری پادکست داستان موفقیت | موسس/مدیرعاملROIOverload | فوربس ، هکرنون ، استارتاپ

پیشرفت چشمگیر پزشکی در صد سال گذشته یکی از تعیین کننده ترین عوامل تمدن مدرن بوده است. آنچه قبلاً بیماری های تهدید کننده زندگی بود ، اکنون مزاحمت های خفیفی هستند که فقط به دلیل داروهای مدرن منتظر آنها هستیم. بیماریهای غیرقابل تشخیص در آن زمان اکنون به لطف تکنیک ها و آزمایشات مدرن قابل تشخیص هستند.

این مقاله نگاهی به Theranos ، شرکتی که ادعا می کند می تواند انقلابی در نحوه انجام آزمایش خون ایجاد کند ، خواهد داشت. ما خواهیم دید که چگونه این شرکت رشد کرد و چگونه در نهایت به دلیل ادعاهای بالای خود سقوط کرد.

تصویر

چگونه …