فراتر از شخصی سازی: تسلط بر برد-برد

وبینار زنده امروز صندلی خود را ذخیره کنیدفراتر از شخصی سازی: تسلط بر برد-برد

آیا آماده هستید که فراتر از شخصی سازی اولیه حرکت کنید؟ مشتریان امروزی بیش از این که فقط نامشان شناخته شود، انتظار دارند. آنها مشتاق تعاملاتی هستند که احساس می کنند واقعی و متناسب با نیازهای آنها باشد.

به متخصصان شخصی سازی Deloitte Digital بپیوندید تا در مورد اینکه چگونه می توانید شخصی سازی را به یک ابزار تبدیل کنید، به بررسی عمیقی بپردازید پیشنهاد برد-برد بیاموزید که چگونه تعاملات معنی‌داری با مشتری ایجاد کنید که ارتباطات قوی‌تری ایجاد کند، رشد کسب‌وکار را افزایش دهد و زندگی مشتریان شما را بدون توجه به سن آنها غنی کند.

در این وبینار، کشف خواهید کرد:

  • تغییرات نسلی: ترجیحات در حال تکامل برای شخصی سازی در نسل های مختلف را کشف کنید. دریابید که کدام نقاط تماس و کانال ها بیشترین تأثیر را برای مخاطبان هدف شما دارند.
  • هنر برد-برد: ما چگونگی ایجاد تعاملات شخصی‌سازی شده را بررسی خواهیم کرد که هم برای مشتریان و هم برای کسب و کار شما ارزش ایجاد می‌کند.
  • تکامل شخصی سازی: ما بررسی خواهیم کرد که چگونه ترجیحات بازاریابی و تبلیغات شخصی در دو سال گذشته تغییر کرده است. ببینید چگونه می توانید تاکتیک های خود را برای جلوتر از منحنی تطبیق دهید.

این فرصت را برای به دست آوردن بینش های عملی و استراتژی های عملی برای تبدیل شخصی سازی به تبادل ارزش قدرتمند برای برند خود از دست ندهید. RSVP امروز برای چگونه برندها شخصی سازی را به تبادل ارزش با مشتریان تبدیل می کنند.


جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

ادنا چاویراادنا چاویرا

ادنا چاویرا مدیر ارشد خدمات بازاریابی در رسانه درب سوم است. او بیش از 20 سال تجربه در کمک به شرکت‌های B2B در ایجاد سرنخ و جذب مشتری دارد.

Source link