غلبه بر ترس از رانندگی

عکس پروفایل نویسنده

چشم انداز واقعاً بیرون رفتن از جاده می تواند برای برخی از افراد ، به ویژه رانندگان جدید ، ترسناک باشد ، زیرا گرفتن گواهینامه رانندگی برای کسی هیجان انگیز است. با همه نوآوری های هیجان انگیز در زمینه فناوری خودرو ، می توان علاقه مندان به فناوری را برای چرخاندن پشت فرمان ترغیب کرد. اتومبیل خودران بسیار جالب به نظر می رسد ، اما هنوز هم باید بدانید که در صورت بروز شرایط اضطراری چگونه باید رانندگی کنید. بنابراین اگر قبلاً هرگز رانندگی نکرده اید یا مایل به رانندگی هستید ، چه کاری می توانید انجام دهید؟

اول ، به یاد داشته باشید که رانندگان جدید مجاز به رانندگی بدون راننده کاملاً واجد شرایط دیگر در اتومبیل (برای مدت زمان مشخصی) نیستند. این به آنها این فرصت را می دهد تا به رانندگی عادت کنند و متوجه شوند که اگر اتفاقی بیفتد ، آنها یک راننده باتجربه دارند تا آنها را راهنمایی کند. این روش همچنین می تواند یک روش عالی برای امتحان کردن باشد ، حتی اگر “یک راننده کاملاً واجد شرایط” هستید اما کم تجربه یا از دسترس خارج هستید. با این حال ، روش های دیگری نیز وجود دارد – که در زیر توضیح داده شده است – که به رانندگان کمک می کند ترس از رانندگی را تسخیر کنند.

تسخیر ترس از رانندگی

اگر هنگام رانندگی متوجه اضطراب خود شوید ، ممکن است از رانندگی واقعاً عصبی نباشید. ممکن است وقتی هستی خانه، شما از رانندگی عصبی هستید.

سعی کنید چند هفته اول رانندگی های کوتاه را با شخص دیگری در ماشین همراه داشته باشید یا حتی …

مطالب پیشنهادی  تدریس یادگیری است: 5 امتیاز پردازش دانش دو طرفه
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور