علی بابا مرکز لجستیکی در فرودگاه استانبول را طراحی می کند | دانش مرکز داده

مایکل ایوانز، رئیس جمهور ترکیه گفت: شرکت Alibaba Group Holding Ltd بیش از یک میلیارد دلار در ترکیه برای یک مرکز لجستیک در فرودگاه استانبول و یک مرکز داده در نزدیکی پایتخت ترکیه سرمایه گذاری خواهد کرد.

ما یک برنامه سرمایه گذاری جدی در فرودگاه استانبول داریم. ایوانز در مصاحبه ای با روزنامه صباح که روز یکشنبه منتشر شد، گفت: از اینجا می توانیم برنامه های صادرات الکترونیکی به اروپا، خاورمیانه و خاور دور را ارزیابی کنیم.

ایوانز گفت که علی بابا ترکیه را به دلیل ظرفیت تولید قوی آن که می تواند از تجارت الکترونیک حمایت کند و به بخشی از زنجیره تامین این شرکت در اروپا و خاورمیانه تبدیل شود، برای توسعه هدف قرار داده است. انتظار می رود گسترش تجارت و واحدهای مبتنی بر ابر، درآمد شرکت را افزایش دهد.

صباح بدون ذکر جزئیات گزارش داد که ایوانز، یکی از مدیران سابق گروه گلدمن ساکس، از ترکیه خواست تا مقررات تجارت الکترونیکی خود را بهبود بخشد تا “نقایص خاصی” را برای رقابت منصفانه برطرف کند.

صباح به نقل از ایوانز گفت، غول تجارت الکترونیک چینی در کنار یک مرکز لجستیکی در فرودگاه استانبول، بزرگترین مرکز این کشور، قصد دارد بزرگترین مرکز داده ترکیه را در تملی، نزدیک پایتخت آنکارا، بسازد.

پلتفرم تجارت الکترونیک Trendyol تحت حمایت علی بابا به بزرگترین استارت آپ ترکیه تبدیل شده است. ایوانز در پاسخ به این سوال که آیا علی بابا برنامه هایی برای ورود به بازار سهام در ترکیه از طریق ترندیول دارد یا خیر، ایوانز گفت: «من فکر می کنم شرکت سهامی عام بودن سودمند است. اما این باید توسط مدیریت Trendyol تصمیم گیری شود. اگر بخواهند علنی شوند، از آنها حمایت می کنیم. فکر می‌کنم با رشد ترندیول این اتفاق می‌افتد.»

مطالب پیشنهادی  Cisco Shortfall به وال استریت ضربه می زند به عنوان Lockdowns Roil Supply | دانش مرکز داده

کاگلایان چتین، رئیس گروه ترندیول، که در مصاحبه با صباح نیز شرکت کرد، گفت که این شرکت نیازی فوری به افزایش سرمایه از طریق بورس ندارد.

ما چنین برنامه ای در کوتاه مدت نداریم. سیتین به صباح گفت: اگر ما به اهداف رشدی که می‌خواهیم در مدت کوتاهی دست یابیم، ممکن است در یک بازه زمانی 3 تا 5 ساله امکان‌پذیر باشد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور