عزیزم جایزه امضا بخواه!

عکس پروفایل نویسنده

هنگامی که در فن آوری کار می کنید ، غالباً در جهت بهبود حقوق یا دانش فنی خود اقداماتی انجام می دهید. در طول سال 2020 ، بازار کار فناوری واقعاً داغ شد زیرا شرکتهای بیشتری برای زنده ماندن نیاز به استفاده از فناوری داشتند. در این مواقع است که اگر بخواهید حرکتی را انجام دهید احتمالاً باید حرکتی انجام دهید.

بگذارید بگوییم شما تقاضای واقعی دارید. شما در حال حاضر یک شغل با درآمد خوب دارید. چرا باید حرکت کنی؟ شما تحت فشار اقتصادی زیادی برای انجام این کار قرار ندارید. با این حال ، شما به چشم انداز فناوری نگاه کرده اید و متوجه شده اید که زمان حرکت شما فرا رسیده است.

اگر شما یکی از افرادی هستید که دارای مهارت های فنی هستید و جهان بدون آن نمی تواند زندگی کند ، درصورت جسارت کافی برای انجام این کار ، می توانید عکس های خود را بگیرید. در بعضی مواقع ، در حرفه من ، می توانستم در مورد چیزهایی که در شرکت استخدام من سابقه نداشته است ، مذاکره کنم. به عنوان مثال ، من اغلب هفته ای چهار روزه برای خودم مذاکره می کردم و چهارشنبه ها را تعطیل می کردم. بیش از یکبار که دفترچه راهنمای کارمند نیاز به بازنویسی داشت ، مرا استخدام کنید.

مطمئن شدم که داخل می شوم می دانستم که چرا به دنبال جابجایی هستم و می دانستم از کار بعدی چه می خواهم. من تقاضا داشتم بنابراین پیشنهادات متعددی روی میز داشتم. در این شرایط ، من توانستم با بازی شرکت های رقیب در برابر یکدیگر ، آنچه را که می خواستم تحت فشار قرار دهم. چه کسی چهار هفته کار ده روزه را که آرزو دارم ارائه می دهد؟

باید اعتراف کنم که زمان خیلی زیاد است …