طرح یک سال کامل (+الگو) [Ebook]

سئو رقابتی تر از همیشه است. چگونه از رقابت پیشی می گیرید؟

اگر بخواهید بر SERP ها تسلط داشته باشید و در هر دقیقه بیشترین قدرت رتبه بندی را داشته باشید، ابتدا چه کاری انجام می دهید؟

چقدر زمان باید به هر مرحله اختصاص دهید؟ و با کارهای زیادی که باید انجام دهید، چگونه می‌توانید همه آن‌ها را پیگیری کنید؟

شما نیاز به یک برنامه دارید. اما نه هر طرحی.

شما به یک استراتژی سئو منحصر به فرد نیاز دارید که بدون پرت کردن حواس شما با کارهای غیر ضروری یا تکنیک های جدید درخشان که نتیجه ای ندارند، رتبه های برتر را برای شما به ارمغان بیاورد.

استراتژی سئو: یک طرح کل سال (+قالب) می تواند آن منبع برای رسیدن به اهداف شما باشد. شما یک راهنمای برنامه ریزی سئو و الگوی کامل دریافت خواهید کرد تا به شما در ایجاد یک برنامه سئو برنده کمک کند.

تبلیغات

ادامه مطلب زیر

آن را از اینجا دانلود کنید.

با استفاده از این راهنمای ماه به ماه که به راحتی قابل پیگیری است، می توانید یک استراتژی سئو سودآور بسازید، پیشرفت خود را پیگیری کنید و به سرعت با تغییرات سازگار شوید تا از تلاش های سئوی خود بیشتر بهره ببرید.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه سال خود را ساختار دهید تا رتبه بندی جستجوی ارگانیک و دید مورد نیاز خود را بدست آورید تا در عین به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه، از رقبا جلوتر بمانید.

  • ماه 1 – سوار شدن.
  • ماه 2 – گزارش، ممیزی، و اجرا.
  • ماه 3 – تحقیق کلمه کلیدی محتوای ستون و تقویم محتوا.
  • ماه چهارم – اجرای ممیزی محتوا.
  • تا ماه 12.

تبلیغات

ادامه مطلب زیر

شما همچنین یک را پیدا خواهید کرد قالب استراتژی سئو قابل ویرایش که به شما کمک می کند بدون توجه به وب سایت، صنعت، بودجه یا سطح تجربه ای که دارید، موفقیت ها را پیگیری کنید، مسائل را شناسایی کنید و متمرکز بمانید.

ما استراتژی SEO را ایجاد کردیم: یک طرح کامل یک ساله (+قالب) با مشارکت Titan Growth، InMotion Hosting و Rock Content تا GPS SEO شما باشد تا به شما کمک کند بدون توجه به آنچه با آن روبرو هستید، بهترین مسیر را برای رسیدن به بالای SERP پیدا کنید. .

سفر خود را برای موفقیت در سئو از امروز آغاز کنید.

استراتژی سئو: یک طرح کل سال (+قالب) [Ebook]