طراحی جدید Google Labs شامل ابزارهای هوش مصنوعی برای جستجو و خلاقیت است

گوگل به تازگی طرح جدیدی را برای آزمایشگاه ها با 12 آزمایش، ابزار و پروژه هوش مصنوعی (AI) راه اندازی کرده است که نشان دهنده تعهد به پیشرفت فناوری هوش مصنوعی است.

طراحی جدید آشپزخانه آزمایشی google labsعکس صفحه از Labs.Google، دسامبر 2023

این طراحی مجدد ده ها محصول هوش مصنوعی را برجسته می کند که می تواند نحوه هوش مصنوعی را در بیشتر گردش کارها و سازمان ها تغییر دهد.

از جستجو تا بهره‌وری، در اینجا آزمایش‌های هوش مصنوعی وجود دارد که می‌توانید امتحان کنید یا در وب‌سایت جدید طراحی‌شده Google Labs ثبت‌نام کنید.

12 آزمایش هوش مصنوعی گوگل

در اینجا 12 آزمایش هوش مصنوعی گوگل که در محصولات محبوب از جمله Search، Workspace و YouTube ظاهر شده اند، آورده شده است.

1. Google Search Generative Experience (SGE)

این ویژگی – که به‌ویژه تاریخ پایان دسامبر 2023 را از دست داده است – به سرعت موضوعات را خلاصه می‌کند، ایده‌های تازه ایجاد می‌کند و تحقیقات بعدی را ساده می‌کند. این نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی در نحوه تعامل کاربران و استفاده از هوش مصنوعی برای بازیابی کارآمد اطلاعات است.

google sgeعکس صفحه از Labs.Google، دسامبر 2023

2. TextFX برای کمک به نوشتن با هوش مصنوعی

TextFX یک دستیار هوش مصنوعی برای فرآیند نوشتن خلاق است. کاربران ضمن ارائه امکانات گسترده، باید به بررسی دقت توجه داشته باشند.

TextFX که در آشپزخانه تست هوش مصنوعی گوگل موجود است، از پالم ۲ گوگل استفاده می‌کند و بینش‌های هنری را برای تقویت بیان هنری ترکیب می‌کند.

textfx google ai text آشپزخانهعکس صفحه از Labs.Google، دسامبر 2023

3. Google Bard با برنامه های افزودنی

Google Bard که اکنون توسط Gemini Pro ارائه می‌شود، به‌طور یکپارچه با سرویس‌های Google مانند YouTube، Gmail و Maps از طریق برنامه‌های افزودنی موجود به زبان‌های انگلیسی، ژاپنی و کره‌ای ادغام می‌شود.

برنامه های افزودنی Bardاسکرین شات از Google Bard، دسامبر ۲۰۲۳

4. NotebookLM For Research

NotebookLM که توسط Google AI پشتیبانی می‌شود، نحوه خواندن، یادداشت‌برداری، سؤال پرسیدن، و سازمان‌دهی ایده‌ها را تغییر می‌دهد، کمک و منابع ارائه می‌دهد.

برای بازاریاب‌ها، این می‌تواند در آینده برای رونوشت‌های جلسات، نقل قول‌های کتاب، فصل‌های جدید یا اسناد شرکتی سفارشی شود و منبعی غنی برای تحقیق و تولید ایده باشد.

دفترچه یادداشت هوش مصنوعی گوگلعکس صفحه از Labs.Google، دسامبر 2023

در یک جلسه آزمایشگاهی، Cleo Abram، خبرنگار ویدیویی نشان می‌دهد که چگونه NotebookLM می‌تواند با کمک به کارهای پیچیده مانند بازیابی حافظه و بررسی واقعیت، به تحقیقات کمک کند.

5. Duet AI For Google Workspace

هوش مصنوعی Duet برای Google Workspace نوشتن، تجسم و سازماندهی به کمک هوش مصنوعی را فعال می‌کند و جریان کار خلاقانه را افزایش می‌دهد. برای ساده‌سازی کارهای رایج در Gmail، Docs، Sheets، Slides و Meet کار می‌کند.

برای استفاده از Duet AI، کاربران به یک برنامه Google Workspace واجد شرایط نیاز دارند. کسانی که در حال حاضر از Workspace استفاده نمی کنند می توانند با ثبت نام در آن شروع کنند.

duet ai google Workspaceعکس صفحه از Labs.Google، دسامبر 2023

6. بازی برای بهبود مهارت های تحریک تصویر

Say What You See یک آزمایش هوش مصنوعی است که هنر تحریک تصویر را آموزش می دهد.

تیم Google Arts & Culture Lab، با کمک هوش مصنوعی گوگل، مجموعه ای از تصاویر را ایجاد کرده است و وظیفه شما این است که آنچه را مشاهده می کنید، توصیف کنید.

از توضیحات شما برای ایجاد یک تصویر جدید استفاده می شود که از تصویری که شما به آن نگاه می کنید الهام گرفته شده است. شما سه شانس برای هر تصویر برای رسیدن به سطح مشخصی از شباهت بصری خواهید داشت.

مراقب نکات مفیدی باشید که شما را در اصلاح درخواست هایتان راهنمایی می کند.

فراخوانی تصویر را یاد بگیریدعکس صفحه از Labs.Google، دسامبر 2023

7. آزمایش‌های هوش مصنوعی در یوتیوب

این ویژگی منحصر به اعضای YouTube Premium، دسترسی زودهنگام به عملکردهای آزمایشی هوش مصنوعی را فراهم می کند.

این گزینه برای اعضای Premium به بازاریابان و تبلیغ‌کنندگان راهی می‌دهد تا محتوای ویدیویی را برای تطبیق با ویژگی‌های جدید YouTube، مانند موضوعات گفتگو و خلاصه‌های ایجاد شده توسط هوش مصنوعی، آماده کنند.

8. پروژه IDX

Project IDX می‌تواند به ابزاری ارزشمند برای توسعه‌دهندگان تبدیل شود و انتقال سریع و یکپارچه به جریان‌های کاری توسعه در Google Cloud را ارائه دهد.

علاوه بر این، بهینه‌سازی برنامه‌ها را برای پلتفرم‌های مختلف افزایش می‌دهد و پیش‌نمایش‌ها و شبیه‌سازها را برای محیط‌های مختلف ارائه می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های برجسته، کمک هوش مصنوعی مولد آن از کدی گوگل است که به تولید، تکمیل و ترجمه کد کمک می‌کند و فرآیند توسعه را به طور قابل توجهی برای متخصصان سئو ساده می‌کند.

9. زمین بازی ساز با MusicFX

این آزمایش هوش مصنوعی به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از هوش مصنوعی موسیقی تولید، پخش و بسازند.

این دارای بیش از 100 ساز از سراسر جهان است، که امکان تولید یک کلیپ صوتی 20 ثانیه ای را برای حالت ها یا تم های خاص فراهم می کند.

همچنین دارای حالت‌های مختلفی از جمله Ambient، Beat یا Pitch، و حالت پیشرفته با Sequencer برای ترکیب‌بندی‌های پیچیده است.

طراحی جدید Google Labs شامل ابزارهای هوش مصنوعی برای جستجو و خلاقیت استعکس صفحه از Labs.Google، دسامبر 2023

این پلت فرم نوآورانه که از تحقیقات Google AI در Music LM توسعه یافته است، راهی جدید برای بازاریابان ارائه می دهد تا موسیقی متن های متمایز و تولید شده توسط هوش مصنوعی را ایجاد کنند که با برند و مخاطبان آنها طنین انداز شود.

موارد زیر نشان می دهد که چگونه Google Bard و ابزارهای موسیقی مولد هوش مصنوعی خلاقیت را افزایش می دهند.

10. Magic Compose برای پاسخ های متنی در اندروید

برای کسانی که در مورد پاسخ‌های متنی مطمئن نیستند، Magic Compose پاسخ‌هایی را با لحن و زمینه مناسب پیشنهاد می‌کند.

11. ویرایشگر اسکریپت هوش مصنوعی برای Google Home

برای کسانی که نمی توانند از راه دور کار کنند، ویژگی های آزمایشی Script Editor به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از هوش مصنوعی، اتوماسیون خانگی پیشرفته ایجاد کنند و نیاز به تخصص کدنویسی را از بین ببرند.

طراحی جدید Google Labs شامل ابزارهای هوش مصنوعی برای جستجو و خلاقیت استعکس صفحه از Labs.Google، دسامبر 2023

12. ویرایشگر جادویی برای Google Photos

ویرایشگر جادویی Google Photos ویرایش عکس با هوش مصنوعی را ارائه می دهد، که باید به ابزارهای بهتری برای تبلیغ کنندگان منجر شود تا از آنها برای ویرایش سریعتر رسانه کمپین تبلیغاتی استفاده کنند.

نتیجه

علاوه بر طراحی جدید، گوگل پیوندی را به Discord برای آزمایش‌های آشپزخانه آزمایشی هوش مصنوعی خود به اشتراک گذاشت و خواستار ارائه آزمایش‌های خلاقانه هوش مصنوعی شد و به دنبال پروژه‌هایی بود که مرزهای کاری را که کد می‌تواند انجام دهد و الهام‌بخش برنامه‌نویس‌های دیگر باشد، افزایش دهد.

طرح‌بندی جدید و درخشان برای Labs.Google و طیف وسیعی از آزمایش‌های هوش مصنوعی، تلاش بی‌وقفه Google برای نوآوری و تعهد آن به شکل‌دهی آینده‌ای را که در آن هوش مصنوعی نقشی محوری در زندگی روزمره بازی می‌کند، برجسته می‌کند.

همچنین باید به بازاریابان این ایده را بدهد که چه ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی در جستجو ظاهر می‌شوند و گوگل چه ابزارهایی را می‌تواند به زودی برای تجارت، خلاقیت و بهره‌وری ارائه دهد.

تصویر ویژه: IB Photography/Shutterstock

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور