شهرستان ویرجینیا به توسعه مرکز داده رای می دهد | دانش مرکز داده

شهرستان پرینس ویلیام، ویرجینیا: وارث ظاهری عنوان “خانه کوچه مرکز داده”. چند مانع برای ادعای این عنوان و به اصطلاح مزایایی که با آن همراه است، وجود دارد. یکی از موانع مجموعه ای از مکان های فرهنگی و تاریخی مهم مرتبط با آفریقایی های برده شده در شهرستان پرنس ویلیام است.

امروز، هیئت ناظران شهرستان پرنس ویلیام به ایجاد “دروازه دیجیتال PW” رای خواهد داد، که به مراکز داده این فرصت را می دهد تا 2100 هکتار زمین روستایی حاوی اهمیت تاریخی و فرهنگی را در 26.7 میلیون فوت مربع از فضای مرکز داده در این شهرستان توسعه دهند. منطقه پیجلند لین. این اقدام اعتراضات NIMBY را در سراسر شهرستان‌هایی که مقر قدرت دولتی در ایالات متحده به نام کوچه مرکز داده نامیده می‌شوند، برانگیخته است. زمانی که مقر کوچه مرکز داده، لودون کانتی، ویرجینیا، چندین دهه با مشکلات گسترش مرکز داده مواجه بوده است. این مشکلات در ماه گذشته زمانی که ارائه‌دهنده خدمات Dominion Power الزامات سخت‌گیرانه‌تری را برای تامین برق برای توسعه‌های جدید مرکز داده اعلام کرد، به‌طور جدی مطرح شد.

شهرستان پرینس ویلیام، VA.png

منبع: Google Maps/Data Center Knowledge

این محدودیت‌ها باعث ایجاد بحث‌هایی در سراسر صنعت شد و برخی از اپراتورهای مراکز داده امیدوار بودند که مراکز داده خودران را توسعه دهند و پیشرفت‌های آینده را به طور کلی از شبکه حذف کنند.

فرانک واشنگتن با این کار خوب خواهد بود، درست تا زمانی که مکان‌های فرهنگی در شهرستان پرنس ویلیام از گسترش مرکز داده در شمال ویرجینیا محافظت می‌شوند.

واشنگتن، رهبر ائتلاف برای حفظ گذرگاه، از هیئت نظارت در شاهزاده ویلیام می‌خواهد تا تصویب دروازه دیجیتال PW را تا زمانی که مطالعات حوضه کامل شود و جامعه از تأثیرات زیست‌محیطی دروازه آگاه شود، به تأخیر بیاندازد.

بزرگترین نگرانی او در مورد این پروژه این است که محل دفن مقدس بومیان و بردگان سابق آمریکایی نبش قبر، تخریب و توسعه داده شود تا راه را برای مراکز داده باز کند.

واشنگتن در جریان یک مطبوعات گفت: «چندین سازه تاریخی وجود دارد که در صورت عدم توقف فوری تمام فعالیت‌های داخل محوطه‌های Throughfare تا زمانی که قانونی بودن و سوابق تاریخی ایجاد شود، به عنوان بخشی از تحقیقات تاریخی شهرستان، از بین خواهند رفت.» کنفرانسی که توسط ائتلاف برای حفاظت از شهرستان پرنس ویلیام در ماه می 2021 برگزار شد.

واشنگتن تنها نیست

کریستی فورمن، نماینده Manassas Battlefield Trust نیز در مورد به تعویق افتادن صحبت کرد. او یک یادداشت تلخ در مورد این موضوع گذاشت. چگونه فرزندان و نوه‌های ما در هیاهوی مراکز داده و با پس‌زمینه ساختمان‌های صنعتی، فریادهای مردان در حال مرگ، وقایعی که به اسارت بشر در کشور ما پایان داد، و امیدهایی که اجداد ما به آینده ما داشتند، فکر خواهند کرد؟» فورمن گفت، همانطور که در گزارش شده است شاهزاده ویلیام تایمز.

بعدی در این نبرد حماسی برای زمین و منابع در ویرجینیا چیست؟

مسئله اصلی آب است. آیا توسعه مرکز داده بر آن تأثیر منفی خواهد گذاشت؟ آیا رواناب های ساختمانی باعث آلودگی منابع آب منطقه می شود؟ آیا درجه بندی مجدد این منطقه برای سازگاری با توسعه باعث ایجاد سیل در بخش های پرجمعیت یا از لحاظ تاریخی مهم منطقه می شود؟

مسئولان حاضر نیستند منتظر پاسخ بمانند. رای امروز نماد نوع جدیدی از نبرد در نزدیکی زمین است که زمانی مبارزات حماسی برای منابع و آرمان ها در طول جنگ داخلی ایالات متحده برگزار می شد.

از آنجایی که Loudoun County زمین و منابع کمتری را برای گسترش مرکز داده فراهم می کند، شهرستان پرنس ویلیام انتخاب واضحی برای انتخاب سایت مرکز داده خواهد بود. هنوز هم در مجاورت کاربران قرار دارد و نیاز به کاهش تاخیر را کاهش می دهد. نزدیکی همچنین گزینه‌های اتصال متقابل را برای مشتریان تسهیل می‌کند و شاهزاده ویلیام را به گزینه‌ای جذاب برای سرمایه‌گذاری کلو تبدیل می‌کند. همچنین مالکان کنونی مایل به سرمایه گذاری در معدن طلا هستند که توسعه مرکز داده در ویرجینیای شمالی است.

اگر هیئت ناظران شهرستان پرنس ویلیام به تأیید دروازه دیجیتال PW رأی دهد، توسعه می تواند بلافاصله آغاز شود. به گزارش InsideNoVa.com، QTS Realty Trust و Datacenters Compass قبلاً برنامه‌هایی را طراحی کرده‌اند و برای معافیت‌های منطقه‌بندی با Prince William County درخواست کرده‌اند. تأثیرگذاری بر ناظران یک درآمد بادآورده مالیاتی بالقوه 400 میلیون دلاری در طول 20 سال است، مشابه آنچه که استان لودون همسایه از کریدور فناوری پیشنهادی تجربه کرده است. سوالات برای کسانی که در آنجا زندگی می کنند و به شدت به تاریخ این منطقه اهمیت می دهند، باقی خواهد ماند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور