شرکای One Trading با Talos برای گسترش خدمات تجارت نهادی در سراسر اروپا

** لندن، بریتانیا، 16 مه 2024/Chainwire/–**Talos، ارائه‌دهنده برتر فناوری تجارت دارایی دیجیتال برای مؤسسات، و One Trading، یک محل معاملات ارزهای دیجیتال که دفتر مرکزی و تحت نظارت در اتحادیه اروپا قرار دارد، یکپارچگی را اعلام کردند. طراحی شده برای گسترش دسترسی به نقدینگی برای مؤسسات.

به عنوان بخشی از این همکاری، One Trading به شبکه ارائه دهندگان نقدینگی Talos می‌پیوندد و مقصدهای ممکن را برای مشتریان مشترک خود که به دنبال دستیابی به بهترین اجرا هستند، گسترش می‌دهد. کاربران Talos اکنون می توانند به پلتفرم معاملاتی پرسرعت One Trading با زمان موتور منطبق فقط 1 میکروثانیه دسترسی داشته باشند.

وان تریدینگ علاوه بر گسترش دسترسی بالقوه خود به مشتریان نهادی Talos، پلتفرم معاملاتی Talos را به عنوان یک مشتری سمت فروش برای پشتیبانی از میز معاملات فرابورس خود نیز پذیرفته است. پلتفرم معاملاتی Talos برنده جایزه به One Trading کمک می کند تا نقدینگی را به طور موثر تامین کند تا نیازهای مشتریان خود را بهتر برآورده کند. رابطه چند وجهی بین این دو شرکت، راه‌های مختلفی را که شبکه و پلتفرم Talos می‌تواند تجارت شریک را ارتقا دهد، برجسته می‌کند.

دانیل پکهام، معاون و رئیس عملیات EMEA گفت: «ما از استقبال از One Trading در شبکه ارائه دهندگان نقدینگی Talos بسیار هیجان زده هستیم.

آنها یک تجارت تنظیم شده پیشرو ساخته اند…