شروع کار در دنیای مجموعه های NFT

بین 12 آوریل تا 13 آگوست ، تعداد کل فروشهای NFT در صنعت هنر بیش از دو برابر شد. بسیاری از سرمایه گذاران در تلاش هستند راهی برای ورود پیدا کنند ، اما تشخیص ارزش در دنیای معمایی مجموعه ها دشوار است. معروف ترین نمونه اولیه استفاده از NFT مجموعه ای است که به CryptoPunks معروف است و آنها نمونه کاملی از نحوه حفظ منحصر به فرد بودن حتی در مجموعه های بزرگ هستند. بلاک چین اثری از مالکیت و سابقه فروش هنر دیجیتال است که لایه ای از اصالت را بر هنر فیزیکی می افزاید.

تصویر
عکس پروفایل الیزابت لوین هکر نون

اکنون که NFT در حال افزایش است ، بسیاری از سرمایه گذاران سعی می کنند راهی برای ورود پیدا کنند ، اما تشخیص ارزش در دنیای معمایی مجموعه ها دشوار است.

بین 12 آوریل تا 13 آگوست ، تعداد کل فروشهای NFT در صنعت هنر بیش از دو برابر شد. افزایش عظیم فروش نشان دهنده دومین دوره امسال تبلیغات شدید NFT است. در هیچ کجا سرخوشی در مورد NFT ها به وضوح بیشتر از $ 400،000 ساخته شده توسط بنیامین احمد 12 ساله ساکن لندن برای ضبط مجموعه ای از تصاویر پیکسل شده از نهنگهایی که کلاه کابوی یا لوله های سیگار کشیده اند دیده نمی شود.

اکثر افرادی که NFT خریداری می کنند آنها را یک سرمایه گذاری می دانند و با وجود شیدایی که در مورد NFT وجود دارد ، این منطقی است. خرید هنرهای فیزیکی از دیرباز راهی عالی برای …