شبح: یکی از بهترین گزینه های وردپرس

عکس پروفایل نویسنده

اگر من را می شناسید ، ممکن است متوجه شده باشید که من یک وبلاگ جدید با Ghost ایجاد کرده ام. وبلاگ قدیمی وردپرس من فقط 2 ماه پیش است ، هنوز هم وجود دارد ، اما من فکر می کنم ترافیک آن وبلاگ را به وبلاگ Ghost جدید خود هدایت کنم.

اگر قبلاً نمی دانید ، وردپرس CMS بسیاری است که افراد برای ایجاد وب سایت و وبلاگ از آن استفاده می کنند. این در حال حاضر برای مدت زمان طولانی وجود دارد. Ghost ، CMS نسبتاً جدیدی است که روی وبلاگ نویسی تمرکز دارد. این واقعاً جدید نیست زیرا بیش از 5 سال است که وجود دارد ، اما سن آن در مقایسه با وردپرس به نظر هیچ چیز نمی رسد.

وردپرس به دلیل ایجاد یک وبلاگ بسیار مشهور است. من هم حدود 10 سال پیش از وبلاگم تجربه استفاده از آن را دارم. هنگامی که من در فکر ایجاد یک وبلاگ جدید هستم ، وردپرس تنها CMS است که فکر کردم می توانم وبلاگی را به راحتی از آن ایجاد کنم. CMS و پلتفرم دیگری مانند دروپال ، جوملا ، Wix یا Squarespace وجود دارد ، اما من واقعاً با آنها آشنا نیستم ، از این رو من از CMS استفاده کردم که به خوبی می شناسم ، وردپرس.

حدود یک هفته پس از ایجاد وبلاگ ، به طور ناگهانی متوجه Ghost CMS شدم. من همیشه فکر می کردم وردپرس از زبان منسوخ شده ای استفاده می کند که PHP است و من واقعاً این را دوست ندارم. فکر نمی کنم هرگز بخواهم PHP یاد بگیرم. با این وجود ، تیم با استفاده از Ghost این محصول را با استفاده از JavaScript به عنوان یک CMS بدون سرعتی سریع به بازار عرضه کرد. در ابتدا ، من واقعاً علاقه ای به ساختن وبلاگ با …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور