سینگتل وام سبز 400 میلیون دلاری سنگاپور برای مراکز داده دریافت کرد | دانش مرکز داده

این مقاله در اصل در Light Reading ظاهر شد.

Singtel اولین وام سبز خود را به مبلغ 535 میلیون دلار سنگاپور (401 میلیون دلار آمریکا) دریافت کرده است که برای تامین مالی مجدد وام‌ها و پشتیبانی از عملیات دو مرکز داده خود – DC West و DC Kim Chuan – در سنگاپور استفاده می‌شود.

وام سبز پنج ساله توسط DBS، OCBC، Standard Chartered Bank و UOB ارائه می شود که به عنوان هماهنگ کننده وام سبز نیز منصوب شده اند.

در بیانیه ای که امروز منتشر شد، اپراتور مخابراتی اعلام کرد که این دو مرکز داده باید حداقل گواهی Green Mark GoldPlus از سازمان ساختمان و ساخت و ساز سنگاپور را به عنوان بخشی از معیارهای وام سبز داشته باشند.

هر دو DC West و DC Kim Chuan قبلاً بالاترین گواهینامه ساختمان سبز، Green Mark Platinum را دریافت کرده اند.

آرتور لانگ، مدیر ارشد مالی Singtel گفت: “سینگتل متعهد است که وام های خود را با اهداف زیست محیطی خود هماهنگ کند و ما از همکاری با DBS، OCBC، Standard Chartered Bank و UOB برای سرمایه گذاری در آینده ای پایدارتر برای همه خوشحالیم.” گروه.

سبز شدن

لانگ گفت که سینگتل مشتاق است طرح های تامین مالی سبز خود را گسترش دهد

او گفت: «ما بر موفقیت وام‌ها، اوراق قرضه و سایر تلاش‌های مرتبط با پایداری خود، برای گسترش بیشتر مجموعه طرح‌های تأمین مالی سبز خود در قالب برنامه تأمین مالی پایدار Olives، گروه Singtel، ادامه خواهیم داد».

سینگتل بزرگترین و پیشرفته ترین مراکز داده را در شهر شیر اداره می کند. علاوه بر DC Kim Chuan و DC West، که مجموعاً 62 مگاوات ظرفیت ارائه می‌کنند، اپراتور مخابراتی اخیراً در مرکز داده سبز 58 مگاواتی جدید خود، DC Tuas، در شهر دست به کار شد.

لانگ گفت: «ما همچنین به بررسی راه‌هایی برای ترکیب فناوری‌هایی مانند خنک‌کننده مایع و هوش مصنوعی برای بهبود بیشتر کارایی تمام مراکز داده‌مان، از جمله DC Tuas آینده‌مان، ادامه خواهیم داد».

در ماه سپتامبر، شرکت سرمایه گذاری جهانی KKR با خرید 20 درصد از سهام مرکز داده منطقه ای Singtel در معامله ای به ارزش 1.1 میلیارد دلار سنگاپور (807 میلیون دلار) موافقت کرد. این سرمایه‌گذاری، ارزش سازمانی کل کسب‌وکار مرکز داده منطقه‌ای Singtel را به 5.5 میلیارد دلار سنگاپور (4 میلیارد دلار) می‌رساند.

Singtel با Telkom و Medco Power در اندونزی و GULF و AIS در تایلند برای توسعه مراکز داده به ترتیب در باتام و بانکوک شریک شده است. نمونه کارها مرکز داده Singtel مجموعا ظرفیتی بیش از 155 مگاوات را پس از راه اندازی سایت های آینده در سال 2025، با فضایی برای مقیاس تا بیش از 200 مگاوات ارائه می دهد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور