سیستم بانکی طوری طراحی شده است که 98٪ از جهان را از سرمایه گذاری محروم کند

عکس پروفایل نویسنده

@راسراس واسیلیسین

کارآفرین ، سرمایه گذار و بنیانگذار و مدیر عاملVirtuseExchange

دستورالعمل های مشتری خود (KYC) و برنامه های حمایت از سرمایه گذاران بیش از مشکلاتی که در تلاش برای حل آنها هستند ، آسیب آور هستند. لیست کاملی از مسائل مربوط به سیستم مالی جهانی وجود دارد. اما معمولاً مواردی که حداقل مورد بررسی قرار می گیرند خطرناک ترین هستند.

منظور من دقیقاً چیست؟

یکی از موضوعات نامیده می شود رهنمودهای مشتری خود (KYC) را بشناسید و دیگری برنامه های حمایت از سرمایه گذاران. این مقررات بیشتر از مشکلاتی که سعی در حل آنها دارند آسیب زننده است. در اینجا دلیل آن است.

هزینه اجتماعی واقعی اقدامات KYC / AML

رهنمودهای مشتری (KYC) یا مبارزه با پولشویی (AML) خود را بشناسید ایجاب می کند که م institutionsسسات مالی برای تأیید هویت ، مناسب بودن و خطرات مربوط به نگهداری حساب تلاش کنند.

برای درک بهتر این موضوع ، دولت ها از طریق بانک ها در حال جمع آوری میلیاردها نقطه اطلاعات در مورد افراد و سازمان ها برای پیشگیری یا حل جنایات هستند.

در اینجا نحوه دوست دارم درباره آن فکر کنم. دولت ها کار فوق العاده ای در زمینه جمع آوری اطلاعات انجام می دهند ، اما بیشتر آنها نمی توانند فعالیت های غیرقانونی را متوقف کنند. ما به راحتی می توانیم استدلال کنیم که آنها آنقدر داده جمع آوری می کنند که باعث فلج شدن آنها می شود تا موثرتر بودن آنها. همزمان دولت ها و بانک ها در حال ایجاد …