سنای میشیگان لایحه معافیت های مالیاتی مرکز داده را تصویب کرد

این مقاله در ابتدا در AI Business ظاهر شد.

سنای ایالت میشیگان لایحه ای را تصویب کرد که به شرکت های فناوری برای ساخت مراکز داده در این ایالت مشوق های مالیاتی اعطا می کند.

میشیگان خانه چندین سایت مرکز داده، از جمله پردیس Pyramid Switch در Grand Rapids است. با این حال، متا و مایکروسافت آلاباما و ویسکانسین را برای پروژه های مربوط به مرکز داده خود انتخاب کردند و از مشوق های مالیاتی استفاده کردند.

گوگل اخیرا فورت وین، ایندیانا را برای ساخت یک مرکز داده جدید 2 میلیارد دلاری، تنها یک ساعت از میشیگان انتخاب کرد.

یا تجهیزات و ماشین آلات مرکز داده تا سال 2050. مشوق ها تا سال 2065 گسترش می یابد اگر مرکز داده در یک سایت براون فیلد یا یک نیروگاه سابق واقع شده باشد.

“با این قانون گذاریسناتور کوین هرتل، نویسنده این لایحه گفت، ما درهای میشیگان را به روی اقتصاد مبتنی بر دانش باز می کنیم. «قرار دادن این قطعه نهایی پازل در محل، ویژگی‌های سودآور، دسترسی به زیرساخت‌ها، انرژی‌های تجدیدپذیر، نیروی کار ماهر را افزایش می‌دهد و توانایی ما را برای تضمین سرمایه‌گذاری‌هایی که تأثیر مثبتی بر جوامع از مترو دیترویت و کالامازوو تا گراندویل خواهد داشت، باز می‌کند. و میدلند.”

برای واجد شرایط بودن برای معافیت‌های مالیاتی لایحه، یک مرکز داده باید حداقل 250 میلیون دلار سرمایه‌گذاری کند و حداقل 30 شغل در ایالت ایجاد کند که حداقل 150 درصد از دستمزد متوسط ​​منطقه را بپردازند.

مربوط:مراکز داده برای مواجه شدن با شرایط جدید برای اتصال به شبکه اوهایو AEP

این لایحه همچنین شامل مقررات مربوط به انرژی پاک است و شرکت های فناوری مرز جنوبی را انتخاب می کنند. AWS همچنین 11 میلیارد دلار برای سرمایه گذاری در مراکز داده در ایندیانا متعهد شده است. لایحه 237 سنا با هدف جذب شرکت های فناوری برای ایجاد مراکز داده در میشیگان با ارائه معافیت های مالیاتی در ایالت گریت لیک با رعایت استانداردهای سختگیرانه در مورد استفاده از منابع تجدیدپذیر انرژی در آینده نگر است. مراکز داده.

هرتل گفت: «اینجا در میشیگان، اقتصاد آینده را پرورش می‌دهیم: اقتصادی که در آن منافع تجاری و محیطی کاملاً متضاد نیستند، اما برای ایجاد جوامعی با دسترسی به هوای تازه، آب تمیز و مشاغل با درآمد خوب، با یکدیگر همکاری می‌کنند. این قانون همراه با بسته انرژی پاک آینده ما، میشیگان را به عنوان یک رهبر ملی متمایز می‌کند و ثابت می‌کند که می‌توانیم به اهداف بلندپروازانه انرژی پاک دست یابیم و در عین حال اقتصاد قوی ایجاد کنیم.

لایحه مشوق های مرکز داده میشیگان اکنون برای دور دیگری از تصویب به مجلس نمایندگان این ایالت می رود و در نهایت برای امضای قانون به طور مستقیم به فرماندار ارسال می شود.


Source link