سرگئی اسملوف، بنیانگذار Boostra، آخرین فناوری ها در تامین مالی خرد را به اشتراک می گذارد.

سرگئی اسملوف، بنیانگذار رویایی Boostra، در خط مقدم ادغام فناوری های پیشرفته در بخش تامین مالی خرد بوده است. Boostra که در سال 2014 تأسیس شد، به سرعت به عنوان یک پلتفرم نوآورانه برای محصولات مالی ظهور کرد، از پیشرفت‌های هوش مصنوعی (AI)، اتوماسیون فرآیند و تجزیه و تحلیل داده‌ها برای افزایش ارائه خدمات و کارایی عملیاتی استفاده کرد.

نقش هوش مصنوعی در تامین مالی خرد

به گفته اسملوف، فناوری هوش مصنوعی در امتیازدهی اعتباری در حال حاضر در مراحل اولیه خود است. راه حل های آماده کمی در بازار وجود دارد. اکثر ابزارهای هوش مصنوعی هنوز تحت توسعه خصوصی توسط شرکت‌های منفرد هستند و تا زمانی که به بلوغ کامل نرسند در به اشتراک گذاشتن نوآوری‌های خود مردد هستند. با این حال، اسملوف تغییر قابل توجهی را در دو تا سه سال آینده پیش‌بینی می‌کند، جایی که راه‌حل‌های امتیازدهی مبتنی بر هوش مصنوعی رایج‌تر خواهند شد. او تأکید می‌کند که پتانسیل هوش مصنوعی در این زمینه بسیار زیاد است و کسانی که به سرعت بر برنامه‌های آن تسلط پیدا می‌کنند، مزیت رقابتی قابل‌توجهی به دست خواهند آورد.

اسملوف می گوید: «چالش واقعی نه در توانایی فناوری، بلکه در سرعت و کارایی پذیرش آن است. شرکت‌هایی که می‌توانند به سرعت هوش مصنوعی را ادغام کنند و به طور موثر از آن استفاده کنند، بازار را رهبری خواهند کرد.»

نوآوری های فناوری بوسترا

بوسترا، تحت رهبری اسملوف، …

Source link