سرویس رایانش ابری آمازون قطع منطقه ای را تجربه می کند | دانش مرکز داده

خدمات وب آمازون، بخش محاسبات ابری غول فناوری، روز سه شنبه با یک قطعی گسترده مواجه شد.

این مسائل باعث شد مهندسان نتوانند به ابزارهای خاص دسترسی پیدا کنند و مشاغل را تحت تأثیر قرار داد، اگرچه مقیاس فوری آن مشخص نبود. Boston Globe و اداره حمل و نقل متروپولیتن نیویورک از جمله کسانی بودند که در توییتی اعلام کردند که وب سایت آنها تحت تأثیر قرار گرفته است.

آمازون به داشبورد AWS در دسترس عموم اشاره کرد که قطعی بودن را تایید می کند. از ساعت 2 بعدازظهر سه‌شنبه، این شرکت گفت بسیاری از خدمات بازیابی شده‌اند و به کار بر روی این مسائل ادامه می‌دهد، که به‌ویژه بر مشتریانی که از سرورهای ویرجینیای شمالی استفاده می‌کنند تأثیر می‌گذارد.

آسوشیتدپرس پیشتر گزارش داده بود که توانایی آن برای انتشار تحت تاثیر قرار گرفته است زیرا خبرنگاران تلاش می کردند تا حضور دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در دادگاه میامی را پوشش دهند.

کوین مونتانو، عکاس یک ایستگاه محلی NBC در آلبانی، نیویورک، در توییتی نوشت: «شما متوجه نمی‌شوید که چه تعداد تخم‌مرغ در سبد خدمات وب آمازون وجود دارد تا زمانی که قطعی بیشتر سیستم‌هایی را که روزانه استفاده می‌کنید از بین ببرد.» سهشنبه.

AWS خدمات رایانش ابری را ارائه می‌کند که به مشتریان اجازه می‌دهد به جای اجرای مراکز داده خودشان، قابلیت‌های ذخیره‌سازی و پردازش داده را از طریق وب اجاره کنند. این بخش همچنین ابزارهای یادگیری ماشین و سایر فناوری ها را به مشتریان خود می فروشد.

دیگر قطعی های عمده AWS رخ داده است، از جمله در سال 2021. سال قبل، قطعی شرکت هایی از جمله سرویس دوربین امنیتی Ring متعلق به آمازون، برنامه جاروبرقی Roomba در iRobot، خدمات شرکت فناوری طراحی Autodesk و سیستم های انتشار رسانه های خبری مانند واشنگتن پست.

مشتریان این ارائه دهنده ابر شامل شرکت های بزرگی مانند نتفلیکس، دیلویت و کامکست و همچنین صدها شرکت نوپا و چندین سازمان دولتی هستند. بر اساس بیانیه درآمد شرکت، AWS در سه ماهه اول سال 2023 بیش از 21 میلیارد دلار درآمد داشته است.

جف بزوس، بنیانگذار و مدیر عامل سابق آمازون، صاحب The Post است. مدیر عامل و ناشر موقت The Post، پاتریشیا استونزیفر، در هیئت مدیره آمازون حضور دارد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  نگاهی به رهبران خدمات امنیتی Edge Zscaler، Cisco و Palo Alto | دانش مرکز داده