سرقت هویت و خطرات سرقت عنوان خانگی

عکس پروفایل نویسنده

@برایان والاسبرایان والاس

بنیانگذار @ NowSourcing. همیار @ Hackernoon ، مشاورGoogleSmallBiz ، Podcaster ، اینفوگرافیک

وقتی به سرقت هویت فکر می کنید ، به طور معمول دو چیز وجود دارد که مردم آن را با آن مرتبط می کنند: هکرها و کارت های اعتباری. با این حال ، گرچه سرقت هویت هر دو مورد را شامل می شود ، اما این مسئله بسیار بزرگتر از تبلیغات خنده دار بیمه است که در تلویزیون می بینید.

وقتی یک هکر هویت شما را می دزد ، آنها به هر قسمت از شما دسترسی دارند: از جمله خانه شما. ممکن است بیمه خانه داشته باشید ، اما این فقط از خانه شما در برابر بلایا محافظت می کند نه شما.

فقط در سال 2019 ، آمریکایی ها بیش از 160 میلیون نفر را به دلیل سرقت هویت از دست دادند. این افراد برای جعل هویت شما از داده های عمومی به راحتی در دسترس استفاده می کنند. یکی از بزرگترین پایگاه های اطلاعاتی سوابق املاک عمومی شما است. هکرها این داده ها را می گیرند و آن را به املاک شخصی خود به جعلی تبدیل می کنند و ممکن است هرگز ندانید.

بسیاری از صاحبخانه هایی که هویت آنها به سرقت رفته است ، تا زمانی که در تلاش برای فروش خانه نیستند ، متوجه این موضوع نمی شوند و دیگر متوجه نمی شوند که دیگر حق انتقال مالکیت را ندارند. برخی از قربانیان بدشانس سرقت هویت می فهمند که با دریافت نامه ای مبنی بر سلب مالکیت از وام دهنده خود ، از آنها سو been استفاده شده است.

وقتی این شرایط به این مرحله افزایش یافت ، دیگر …