سایت هایی را که نمی خواهید در Site Explorer ببینید مسدود کنید. روی کسانی که انجام می دهید تمرکز کنید! –

پنهان کردن نتایج ناخواسته از Site Explorer

TLDR; با ویژگی جدید Filter-By-Bucket، کنترل قدرتمندی را بر روی تجزیه و تحلیل بک لینک Site Explorer خود باز کنید. می‌توانید فهرست‌های سطلی ناپسند دامنه‌ها و نشانی‌های اینترنتی را انتخاب کنید، سپس آن‌ها را در نتایج خود اعمال کنید تا سایت‌های منطبق را از برگه‌های Backinks یا Context حذف کنید. یا، می‌توانید فهرستی از سایت‌هایی را که ترجیح می‌دهید بسازید، و فقط پیوندهای آن دامنه‌ها و URL‌ها را در Site Explorer ببینید.

در اوایل سال جاری، پشتیبانی از چندین سطل به Majestic اضافه شد. این نشان دهنده راه جدیدی برای مدیریت و مدیریت لیست های متعدد دامنه ها و URL ها در Site Explorer است.

اگر “سطل” یک اصطلاح جدید است، نگران نباشید! یک سطل فقط لیستی از URL ها و دامنه هایی است که با حساب Majestic شما مرتبط است.

Site Explorer بهبود یافته است تا بتوانید نتایج را بر اساس محتویات سطل خود فیلتر کنید.

در این پست نحوه استفاده از فیلترهای سطلی را خواهیم دید:

 1. نتایجی را که نمی‌خواهید مشاهده کنید از برگه‌های Backlinks و Context Site Explorer حذف کنید
 2. یک نمای خاص در Site Explorer ایجاد کنید تا فقط لینک های جدید از سایت های مرتبط با شما را ببینید.
 3. از فیلتر سطل برای نظارت بر بک لینک ها از حداکثر 400 سایت مختلف استفاده کنید.

برخی از مشتریان Majestic گزارش داده اند که از دیدن بک لینک های سایت های خاص در Majestic Site Explorer خسته شده اند. برای برخی، لینک‌هایی از دامنه‌های خاص نشان‌دهنده سر و صدایی است که در مسیر کار روزانه قرار می‌گیرد.

اسکرین شات با بک لینک از جهان.

مثال دیگر ممکن است جایی باشد که Site Explorer لینک‌هایی را از سایتی گزارش می‌کند که شما می‌خواهید از آن پیوند داشته باشید، اما، تعداد زیادی از آنها را گزارش می‌کند. سپس وقتی از «همه پیوندها از همه دامنه‌ها» استفاده می‌کنید، دقیقاً سایتی که می‌خواهید از مجموعه نتایج خارج می‌شود.

شامل نمی شودفیلتر URL در برگه Backlinks به شما کمک می کند یک دامنه خاص را از نتایج حذف کنید. با این حال، همچنان شکافی برای بهبود باقی می گذارد، زیرا فیلتر URL به شما اجازه نمی دهد پیوندها را از چندین دامنه به طور همزمان حذف کنید.

اینجاست که Filter-by-Bucket وارد می شود.

فیلتر جدید به شما کمک می‌کند تا داده‌های غیرضروری یا ناخواسته‌ای را که گزارش بک لینک‌های شما را به هم می‌ریزد، تنها در دو مرحله آسان حذف کنید.

 1. تا 400 دامنه (یا URL) را به یک سطل اضافه کنید
 2. از آن سطل به عنوان فیلتر «لیست ممنوعیت» در جستجوهای اکسپلورر سایت خود استفاده کنید

به عنوان مثال – retronomicon.info تعدادی بک لینک به موتور جستجوی fujinet.online دارد.

Site Explorer دارای تعدادی گزینه فیلتر است که می تواند سایت را از نتایج حذف کند (عکس از صفحه نمایش فیلتر URL را برای نمایش یا حذف یک سایت نشان می دهد)، اما در این مورد فیلتر سطل جدید را به نمایش خواهیم گذاشت.

اسکرین شات بک لینک

برای شروع، بیایید یک سطل جدید با استفاده از پیوند کشویی «حساب من» ایجاد کنیم. همچنین می‌توانید پیوندی به Buckets خود در منوی My Majestic در سمت چپ پیدا کنید.

یک اسکرین شات که نشان می دهد کجا می توان پیوند سطل را پیدا کرد

مراحل بعدی به سطح اشتراک شما بستگی دارد. مشترکین PRO ممکن است پیوندی برای ایجاد یک سطل جدید ببینند. ممکن است لازم باشد مشترکین LITE قبل از ادامه، سطل پیش فرض خود را پاک کنند. مدیریت سطل ها در یک پست وبلاگ اخیر مورد بحث قرار گرفته است.

برای هدف این راهنما، ما یک سطل جدید به نام «سایت‌هایی که نمی‌خواهم ببینم» ایجاد می‌کنیم.

این سطل در زیر نشان داده شده است:

اسکرین شات با سطل جدید

سپس می توانیم از پیوند “افزودن موارد بیشتر به سطل” استفاده کرده و retronomicon.info را اضافه کنیم.

افزودن یک مورد جدید به یک سطل

اگر می خواهید چندین سایت را به طور همزمان اضافه کنید، سطل دارای یک صفحه کلیپ دوستانه کپی و جایگذاری است که حداکثر 400 مورد را در خود جای می دهد.

شما همچنین می توانید یک فایل CSV را آپلود کنید که برای ذخیره لیست های گروه های دامنه مورد علاقه به صورت محلی عالی است.

هنگامی که لیست خود را تنظیم کردید، با فشار دادن دکمه “افزودن موارد” لیست شما در سطل ذخیره می شود.

سایت جدید در سطل

اکنون می‌توانیم به گزارش بک لینک‌های کاوشگر سایت بازگردیم و فیلتر سطل «مخفی کردن همه موارد از» را اعمال کنیم.

پیوند را در سمت راست نوار فیلترها پیدا خواهید کرد.

پیوند سطل در انتهای نوار فیلترها قرار دارد

با کلیک بر روی لینک Bucket به این منوی کشویی هدایت می شوید. مشتریان PRO می توانند انتخاب کنند که از کدام سطل خود می خواهند استفاده کنند.

تصویری که فیلتر سطل را نشان می دهد

وقتی “Go” را فشار می دهید، Site Explorer اکنون همان داده های قبلی را نشان می دهد، فقط اکنون retronomicon نتایج حذف می شوند!

اکنون که دیدید چگونه می توانید از فیلترهای سطلی برای حذف یک سایت از نتایج خود استفاده کنید، می توانید تصور کنید که حذف تا 400 تا چه اندازه قدرتمند است.

چگونه هنگام مرور سایت ها را به Bucket خود اضافه کنید

روش فوق عالی است اگر از قبل فهرستی از نتایجی دارید که نمی خواهید در Site Explorer ببینید. با این حال، برای بسیاری از ما ممکن است نیاز باشد که سایت‌های بیشتری را در زمان واقعی به فیلتر اضافه کنیم، زیرا گزارش بک لینک‌ها را بررسی می‌کنیم و سایت‌های بیشتری را که دوست نداریم کشف می‌کنیم.

خوشبختانه یک میانبر در دسترس است. می‌توانید از منوی cog در Site Explorer برای ارسال دامنه‌ها یا URLهای جدید به سطل «سایت‌هایی که نمی‌خواهم ببینم» استفاده کنید… در حین مرور!

توجه: Site Explorer آیتم های جدیدی را به سطل پیش فرض شما ارسال می کند. اگر یک حساب PRO دارید، چندین سطل دارید و باید مطمئن شوید که سطلی که می‌خواهید برای فیلتر کردن استفاده کنید به‌عنوان پیش‌فرض پرچم‌گذاری شده است:

تنظیم یک سطل به عنوان پیش فرض

هنگامی که این کار را انجام دادید، می توانید دامنه های بیشتری را مستقیماً از گزارش بک لینک ها به این سطل فیلتر اضافه کنید!

اکنون می توانید از منوی cog برای استخراج دامنه از یک URL و اضافه کردن دامنه به سطل پیش فرض خود استفاده کنید. این به شما این امکان را می دهد که در گزارش خود “همه پیوندهای این سایت را پنهان کنید”:

از منوی cog برای اضافه کردن دامنه به سطل خود استفاده کنید

با تازه کردن مرورگر خود پس از افزودن دامنه های بیشتر به سطل، گزارش بک لینک های شما به روز می شود تا لیست محرومیت شما را منعکس کند.

دو سایت در سطل

برای راحتی، سطل شما در حساب Majestic شما بین ورود به سیستم ذخیره می شود. با این حال، ارزش آن را دارد که لیست های مفید یا ارزشمندی را که جمع آوری می کنید در رایانه شخصی خود ذخیره کنید.

فیلتر سطلی به نادیده گرفتن سایت ها محدود نمی شود.

گاهی اوقات ممکن است بخواهید توجه خود را روی یک بخش خاص متمرکز کنید. به عنوان مثال، یک شرکت مستقر در دنور ممکن است بخواهد به طور منظم پیوندهای جدید را از یک لیست انتخاب شده از نشریات محلی بررسی کند.

اکنون می‌توانید فهرستی از وب‌سایت‌های این نشریات را در یک سطل بارگذاری کنید و از Site Explorer بخواهید تا روی نتایج فهرست شما تمرکز کند. اگر این کار را انجام دهید، برگه بک لینک‌ها و زمینه اکسپلورر سایت فقط لینک‌های برتر را به شما نشان می‌دهد که از سایت‌هایی می‌آیند که در سطل انتخابی شما هستند. همه چیز دیگر پنهان است.

به عنوان یک مثال مرتبط تر در صنعت، می توانیم از این فیلتر برای تمرکز بر بک لینک ها به وب سایت WomenInTechSEO استفاده کنیم.

ابتدا سطل را می سازیم. به عنوان مثال، گرفتن لیستی از وبلاگ های سئو از چند مکان آنلاین آسان است. URL ها را می توان استخراج کرد و به یک سطل اضافه کرد.

هنگامی که یک سطل حاوی سایت‌های فوکوس خود داریم، به Site Explorer برمی‌گردیم و از فیلتر سطل «فقط نمایش موارد از» استفاده می‌کنیم. خواهید دید که ما لیست خود را نامگذاری کرده ایم. “وبلاگ های سئو.”

برای دیدن انتخاب کنید "فقط موارد را از"

با کلیک بر روی «برو»، فیلتر روی نتایج شما اعمال می‌شود و تمام داده‌های بک لینک از سایت‌هایی که در لیست شما نیستند حذف می‌شود. ما اعمال شده است سئو وبلاگ ها به سایت WomenInTechSEO زیر فیلتر کنید. این فهرستی از پیوندها از انتشارات آنلاین در مورد این جامعه دیجیتال محبوب و همه نتایج را از دامنه هایی که در لیست سطلی ما نیستند پنهان می کند!!

فقط نشان دادن سایت هایی که با ورودی های سطل مطابقت دارند

می توانید فیلترهای دیگری را اعمال کنید (مانند مرتب سازی بر اساس اولین فهرست – نزولی) به منظور تمرکز بر روی محتوای جدید از نشریات صنعتی، یا استفاده از فیلتر “وضعیت = حذف شده” برای یافتن پیوندهایی که ممکن است حذف شده باشند.

اگر علاقه مند به نظارت بر پیوندهای خود هستید، فیلتر سطل می تواند به شما کمک کند تا لینک های حداکثر 400 سایت را به طور همزمان مشاهده کنید.

برای انجام این:

 • با سایت های مورد علاقه خود یک سطل ایجاد کنید
 • در فیلتر بالا، “Order By> Date Lost > Descending” را انتخاب کنید تا پیوندهای اخیراً حذف شده را به بالای صفحه منتقل کنید.
 • توجه: ما انتخاب کردیم 3 نتیجه در هر دامنه برای ارائه نمونه بک لینک برای هر سایت.
 • در نهایت، از فیلتر Bucket استفاده کنید و سطلی را انتخاب کنید که حاوی سایت های مورد علاقه شما است.
بک لینک های فیلتر شده، به ترتیب تاریخ از دست دادن

حالا شما لیست زمانی از لینک های گم شده از برخی از سایت های مورد علاقه خود دارید.

اکنون که راه اندازی شده اید، به صورت دستی این گزارش بک لینک را به صورت منظم اجرا می کنید و می بینید که کدام یک از لینک های شما حذف شده است. اگر اشتراک PRO دارید، حتی می‌توانید به یک «سطل پیش‌فرض» دیگر بروید و با استفاده از آیتم منوی «افزودن به سطل»، یک لیست کاری از پیوندهای حذف شده برای بررسی ایجاد کنید.

همچنین می توانید از تکنیک مشابهی برای درخواست خزیدن مجدد صفحات خاصی استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که یک سطل پیش‌فرض خالی دارید، آدرس‌های اینترنتی مورد نگرانی را اضافه کنید، و سپس از ابزار مدیریت سطل دیدن کنید تا سطل بازیابی خود را به ابزار ارسال URL ارسال کنید.

درخواست خزیدن URL از سطل

نکته: اگر به طور منظم یک گروه از سایت ها را دنبال می کنید، ممکن است بخواهید کمپینی برای ردیابی آنها راه اندازی کنید. سپس می توانید به راحتی سایت ها را از کمپین خود به سطل پیش فرض خود با استفاده از عملکرد “ارسال سایت ها به” در کمپین ها منتقل کنید.

موارد را از یک کمپین به ارسال کننده URL منتقل کنید

اگر از یک سئوکار بخواهید که پیوندهای هرزنامه یا دلخواه را تعریف کند، به احتمال زیاد ممکن است پاسخی مانند «این بستگی دارد…» دریافت کنید.

ادغام Bucket / Site Explorer به شما این امکان را می دهد که مجموعه ای از دامنه هایی را که برای شما مهم هستند تعریف کنید. همچنین به شما این قدرت را می‌دهد که فهرستی از دامنه‌هایی را که احساس می‌کنید به کار در دستتان بی‌ربط هستند، انتخاب کنید. در هر زمان، می‌توانید از بک لینک‌های اکسپلورر سایت یا نتایج زمینه بخواهید پیوندها را از دسته سایت‌های شما حذف کند (یا منحصراً نشان دهد).

ما سه نمونه را در این پست دیدیم، اما موارد دیگر وجود دارد.

 • می‌توانید مشتریان بالقوه را به یک سطل اضافه کنید، و آنهایی را که پردازش شده‌اند حذف کنید، و به شما فهرستی از کارهایی که باید در Site Explorer کاوش کنید، ارائه دهید.
 • در امتداد خطوط مشابه، بک لینک های با رتبه برتر به رقبا را پیدا کنید و آنها را به یک سطل منتقل کنید تا با استفاده از لیست “فقط نمایش آیتم ها از” فهرستی از کارها ایجاد کنید. هنگامی که پیوندهای رقیب را انتخاب می کنید، این یک راه ساده تر برای برجسته کردن است.
 • اگر مسئولیت شما فراتر از سئو سایت است، می توانید یک سطل حاوی سایت هایی مانند troyhunt.com، infosecurity-magazine.com یا haveibeenpwned.com ایجاد کنید. اجرای یک گزارش بک لینک برای یک کلاینت (یا مشتری بالقوه) با عبارت «فقط نمایش موارد از» ممکن است تاریخچه جالبی به همراه داشته باشد.

نکته‌ای که باید در نظر داشت این است که فیلتر کردن بر اساس سطل‌ها فقط نتایجی را فیلتر می‌کند که Site Explorer Backlinks و زبانه‌های Context به شما ارسال می‌کنند. آنها راهی برای پنهان کردن سر و صدا یا ایجاد حباب در سایت هایی هستند که برای شما بسیار مهم هستند. استفاده از فیلترها بر روی امتیازات Trust Flow یا Citation Flow تأثیر نمی گذارد، یا معیارهای تیتر را در صفحه خلاصه کاوشگر سایت تغییر نمی دهد.

امیدواریم که فیلترهای سطلی را یک ویژگی صرفه جویی در زمان و افزودنی مفید به مجموعه بک لینک ها بیابید. اگر در طرح LITE هستید و عاشق صدای داشتن حداکثر 10 سطل ذخیره شده در حساب خود هستید، چرا یک حساب PRO را امتحان نمی کنید؟ شما همچنین قفل تمام ابزارهای وب پیشرفته ما را باز خواهید کرد.

با استفاده از سطل ها در فیلترهای خود موفق باشید. مثل همیشه، تیم موفقیت مشتری Majestic دوست دارد پیشنهادات، بازخوردها و داستان های موفقیت شما را بشنود.

با شکوه