سامسونگ تولید در کارخانه جدید آمریکا را تا سال 2025 به تعویق انداخت | دانش مرکز داده

(بلومبرگ) — شرکت سامسونگ الکترونیک برنامه های تولید انبوه خود را در کارخانه جدید تراشه خود در تیلور، تگزاس به تعویق انداخت. سئول اقتصادی دیلی گفت، احتمالاً ضربه دیگری به جاه طلبی دولت بایدن برای افزایش عرضه داخلی نیمه هادی وارد می کند.

این روزنامه با استناد به سخنرانی رئیس چوی سیونگ از شرکت ریخته گری سامسونگ در یک رویداد صنعتی در سانفرانسیسکو، گزارش داد که تولید انبوه در کارخانه 17 میلیارد دلاری آینده در سال 2025 آغاز خواهد شد.

سامسونگ قبلاً گفته بود که کارخانه در نیمه دوم سال 2024 و زمانی که سرمایه گذاری در سال 2021 را اعلام کرد، تولید را آغاز خواهد کرد. یک سخنگوی گفت که این شرکت نمی تواند برنامه تولید انبوه را در حال حاضر تایید کند.

این گزارش به دنبال تصمیم قبلی شرکت تولید نیمه هادی تایوان رقیب بزرگ سامسونگ مبنی بر به تعویق انداختن تولید در کارخانه جدید آریزونا تا سال 2025 از سال آینده به دلیل کمبود کارگران ساختمانی با تجربه و تکنسین های نصب ماشین آلات بود.

هرگونه تأخیر در سایت‌های ایالات متحده که توسط دو شرکت سازنده تراشه‌های قراردادی پیشرو در جهان اداره می‌شوند، عقب‌نشینی برای برنامه بزرگ جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده برای افزایش تولید تراشه در خاک آمریکا برای جلوگیری از اختلالات عرضه در آینده مانند کمبود سال 2021 است که صدها میلیارد درآمد برای شرکت‌ها به همراه داشت.

بازنگری در برنامه‌های TSMC و سامسونگ به این معنی است که کارخانه‌های جدید آنها، به ارزش ده‌ها میلیارد دلار، ممکن است تنها پس از انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده در سال آینده آنلاین شوند.

مسائل مربوط به مجوزهای زیست محیطی ایالات متحده و کندی دولت بایدن در ارائه حمایت های مالی، پروژه های تراشه های داخلی را با مشکل مواجه کرده است.

بیش از یک سال پس از آن که بایدن قانون چیپس را امضا کرد و وعده 100 میلیارد دلاری را برای حمایت از نیروگاه های نیمه هادی جدید در ایالات متحده داد، دولت او تنها 35 میلیون دلار کمک مالی به شرکت تابعه آمریکایی شرکت هوافضای بریتانیا BAE Systems داده است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور