#ساقط شده: 3 روایت نادرست در اطراف بیت کوین

تصویر
عکس پروفایل Benestant Hacker Noon

@بنهدلینبنستنت

شریک عمومی صندوق دارایی دیجیتال PE

مانند بسیاری از چیزهای این روزها ، روایت ها توده ها را برانگیخته اند. طبق تعریف ، روایات دروغین می تواند به دلیل “اطلاعات ناکافی یا نادرست ، یا ارزیابی نادرست” باشد. ریشه یابی روایت های دروغین می تواند به سادگی دست زدن به بینی شما باشد ، اما به سختی صعود به قله اورست. نام آن را آنطور که می خواهید بگذارید ، اما بیشتر در حوزه رمزنگاری آن را FUD (عدم اطمینان و تردید از ترس) می نامند. من معتقدم اکثر روایات نادرست به یک نقص مشترک خلاصه می شود: عدم آموزش کامل در مورد موضوع مورد بحث.

نام من بن کنوس است و در Hackernoonbenhodlin. سابقه من در دنیای شرکت ها در زمینه انرژی های تجدید پذیر و حقوق خصوصی ، به ویژه در اروپا و آمریکای شمالی است. من خوش شانس بوده ام که چند عنوان اجرایی داشته باشم و همیشه به طور مستقیم در چندین سطل با دقت در این زمینه برخورد کرده ام. از نظر داخلی من علاقه زیادی به تشخیص حقیقت دارم ، حتی اگر از نظراتم در مورد مسائل جدا شده باشم.

یک روز برفی با دوستی تماس گرفتم که درباره رمزنگاری س askingال می کرد. من به او گفتم باید مراقب باشم و سپس برخی از جملات قلم موی گسترده را در مورد ارزشی که ارزهای رمزنگاری و غیره دارند باز گردانید. وقتی تماس نزدیک بود به پایان برسد ، من قول دادم که در مورد آن تحقیق کنم ، فقط در صورتی که استدلال های من ایراد داشته باشد. ماه ها بعد از ساعت ها تجزیه و تحلیل و …