ساخت dApps روی Dash: مصاحبه با readme

عکس پروفایل نویسنده

@ks.shilovکریل

توسعه دهنده و نویسنده علاقه مند به بلاکچین. تلگرام من: ksshilov

با توجه به اینکه Dash در شرف انتشار پلتفرم Dash مورد انتظار خود در Testnet قبل از پایان سال است ، علاقه جدی به توسعه دهنده در انتظار راه اندازی Testnet آن افزایش می یابد و برنامه Mainnet برای Q1 2021 برنامه ریزی شده است.

طبق اسناد رسمی ، “Dash Platform یک مجموعه فناوری برای ساخت برنامه های غیرمتمرکز در شبکه Dash است. دو جز components اصلی معماری ، Drive و DAPI ، شبکه Dash P2P را به ابری تبدیل می کنند که توسعه دهندگان می توانند با برنامه های خود ادغام کنند.”

برای کمک به آموزش و آگاهی کاربران در مورد نسخه آینده ، Dash اخیراً یک سری ویدیویی را در YouTube منتشر کرده است که توسط آماندا بی جانسون ارائه شده است که به راحتی چهار م keyلفه اصلی Dash Platform را توضیح می دهد: Dash Drive ، Decentralized API (DAPI) ، نامهای کاربری از طریق Dash Platform Name Service ( DPNS) و Dash Platform Protocol (DPP). در این ویدئو ذکر شده است که چگونه DAPI Dash Platform اولین API غیرمتمرکز HTTP در جهان خواهد بود.

Platform در حال حاضر در مرحله توسعه دهنده Evonet قرار دارد و جامعه در حال توسعه ای از توسعه دهندگان در حال کاوش ، ساخت و آزمایش شبکه برای کشف موارد ممکن هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، ما با یک توسعه دهنده فعال Dash Dash با استفاده از نام مستعار مصاحبه اختصاصی انجام دادیم …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  با استفاده از PowerShell یک نمونه جدید AWS EC2 را از خراش تنظیم کنید