ساخت یک CV حرفه ای با استفاده از Velo

عکس پروفایل نویسنده

@آلفردودکاندیاآلفردو دی كاندیا

نویسنده متخصص بلاک چین “Mastering EOS” & “Mastering DeFi” ، توسعه دهنده اندروید

همه چیز با به اشتراک گذاشتن اخبار توسط Limarc Ambalina از HackerNoon آغاز شد ، که گاهی مقالات من را در این سیستم عامل منتشر می کند و من بسیار از او تشکر می کنم. من خواندم که این یک مسابقه در مورد ایجاد صفحات وب به روش تکامل یافته با Velo بود.

به نظر می رسد اخبار و پروژه جالب باشد ، به خصوص فیلم تغییر نام تجاری Velo که قبلاً Corvid نام داشت ، خانواده ای از پرندگان شبیه گنجشک ها. با توجه به همه گیری سال گذشته ، Wix عاقلانه تصمیم گرفته است نام را به Velo تغییر دهد.

این کنجکاوی من را جلب کرد و من بیشتر به سیستم عامل نگاه کردم. در این مقاله ، من تجربه خود را با این سیستم عامل توضیح خواهم داد. از آنجا که من قرن ها است که سعی در ایجاد یک صفحه / وب سایت ندارم ، فرصت خوبی بود تا ببینم صنعت چگونه تکامل یافته است.

من به پلتفرم Wix ، یک بستر معروف برای ایجاد وب سایت ها و صفحات متصل شدم ، و به بخش Velo رفتم و در اینجا ما می توانیم نحوه عملکرد این پلتفرم و عملکردهای مختلف آن را بخصوص در قسمت توسعه دهنده ببینیم.

شروع یک پروژه Velo

در این مرحله ، دکمه “شروع یک پروژه” را کلیک کردم ، زیرا من یک کاربر ثبت نام شده نیستم ، من به طور معمول ثبت نام کردم ، این 3 روش را ارائه می دهد: روش کلاسیک …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>