ساخت جستجوی ویدئویی پیشرفته: جستجوی فریم در مقابل تعبیه‌های چند وجهی

تصور کنید یک دانشمند داده در حال مطالعه رفتار حیات وحش است و صدها ساعت فیلم ویدئویی از دوربین‌های یک جنگل دورافتاده را تجزیه و تحلیل می‌کند. یا یک مربی ورزشی که نیاز به شناسایی بازی های کلیدی از کل بازی های یک فصل دارد تا استراتژی های جدید توسعه دهد. از طرف دیگر، فیلمسازی را در نظر بگیرید که صحنه‌های خاصی را در یک گالری ویدیویی عظیم جستجو می‌کند تا یک فیلم مستند را گردآوری کند.

به طور سنتی، همه این متخصصان با چالش زمان‌بر، مستعد خطا و طاقت‌فرسا مرتب‌سازی دستی ساعت‌های بی‌پایان فیلم روبرو هستند.

با این حال، پیشرفت‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین به طور چشمگیری اپلیکیشن‌های جستجوی ویدیویی را متحول کرده‌اند. این فناوری‌ها اکنون ما را قادر می‌سازند تا اشیا و رویدادهای خاص را در مجموعه داده‌های ویدیویی گسترده با پیچیدگی باورنکردنی جستجو کنیم. دانشمندان و محققان داده می توانند بخش های ویدئویی مرتبط را با دقت و کارایی استثنایی مشخص کنند.

OpenOrigins ابزارهایی را برای محتوای رسانه ای منشأ ایجاد می کند و کاربران را قادر می سازد از صحت آن اطمینان حاصل کنند. برای افزایش پیشنهادات خود، این شرکت مستقر در بریتانیا تصمیم گرفت تا پلتفرمی را برای آرشیوداران ایجاد کند تا به سرعت و کارآمد ویدیوهای مرتبط را در آرشیو رسانه های دیجیتال پیدا کنند.

هدف این بود که فرآیند تحقیق را با ارائه قابلیت‌های جستجوی پیشرفته ساده‌سازی کنیم تا کاربران بتوانند به راحتی مکان …

Source link