ساخت بیت کوین: راهنمای مبتدیان برای استفاده از پروتکل RGB++

پروتکل RGB++ از زمان راه اندازی در شبکه اصلی بیت کوین در اوایل آوریل، ایجاد بیش از 300 دارایی ارز دیجیتال را در کمتر از دو ماه تسهیل کرده است. SEAL، اولین دارایی RGB++، اکنون دارای 16398 دارنده و حجم کل تراکنش بیش از حد است. 191 بیت کوین.

علاوه بر این، اکوسیستم RGB++ با زیرساخت های ضروری مانند کیف پول، مرورگرها، صرافی های غیرمتمرکز (DEX)، لانچر پدها و مدیران دارایی که اکنون در دسترس هستند، شروع به شکل گیری کرده است. با این حال، با وجود جذب فعالیت‌ها و اکوسیستم لایه ۲ بیت کوین در حال تکامل، بسیاری از مردم هنوز به طور کامل پروتکل RGB++ و نحوه تعامل با آن را نمی‌دانند. بنابراین، این مقاله پروتکل RGB++ را به زبان ساده معرفی می‌کند، اکوسیستم و کاربردهای آن را مورد بحث قرار می‌دهد و پاسخ‌های مختصری به سوالات متداول (FAQ) ارائه می‌دهد.

اطلاعات اولیه در مورد پروتکل RGB++

تفاوت پروتکل RGB++ با پروتکل RGB و پروتکل Runes که اخیراً راه اندازی شده است

پروتکل RGB++ به عنوان یک پروتکل صدور دارایی لایه 1 در بلاک چین بیت کوین طراحی شده است. این به کاربران اجازه می دهد تا دارایی های رمزنگاری شده را در امن ترین بلاک چین – بلاک چین بیت کوین که قوی ترین اتفاق نظر را دارد، صادر کنند. پس از صدور دارایی‌ها، مالک می‌تواند آنها را بدون نیاز به اجرای تأیید سمت مشتری توسط گیرنده انتقال دهد.

Source link