ساختن کفش های کتانی و تأثیر Instagram با طراح “All Amin” مستقر در برلین

تصویر
عکس پروفایل onLA.HAUSSE Hacker Noon

تصویر از طریق انتظار! مد

طراحان جوان امروز با الهام از مصرف انبوه ما ، ابداع راه های جدیدی برای مقابله با زباله های صنعت مد می کنند. تبدیل زباله به گنج ، طراح امیدوار کننده All Amin روش های خلاقانه ای برای پوشیدن کفش ، غیر از روی پاها ، پیدا می کند. کار او در سال 2019 ویروسی شد ، زیرا کرست کفش کتانی او جنبه های رسانه ای را در سراسر جهان پخش کرد.

مارک Inspo

تصویر

تصویر از طریق Popsugar

امین الهام خود را مدیون مجموعه گسترده کفش های خود می داند.

“من یک اتاق کامل پر از کفش داشتم. اکنون ، من مصرف گرایی سابق خود را لعنت می کنم ، اما این نگاه من را به این نوع جامعه دور ریختنی که در آن زندگی می کنیم باز کرد. من واقعاً وسواس زیادی داشتم و می خواستم هر روز قطعات جدیدی پیدا کنم. ”

او گفته است که همیشه علاقه خاصی به کفش داشت ، اما وقتی او شروع به کار در Footlocker کرد ، مجموعه او به سرعت رشد کرد. وی گفت: “در بعضی مواقع ، آنقدر کفش جمع کرده بودم که فهمیدم هرگز همه آنها را نخواهم پوشید. بنابراین من فقط شروع کردم به جدا کردن آنها برای ایجاد چیز جدید “. عمل ختنه او قطعاً باعث سر و صدا شدن افراد دزدکی حرکت می شود ، اما وقتی محصول نهایی خیره کننده او را می بینیم ، آه از تسکین از نزدیک دنبال می شود.

تصویر مارک ها

این طراح کرد پس از بزرگ شدن در روتلینگن آلمان برای ادامه کار خود به عنوان یک طراح به برلین نقل مکان کرد. در حال حاضر ، در سن 25 سالگی او زندگی خود را از طریق …