ساختارها و الگوریتم های داده: 20 تکنیک حل مسئله

عکس پروفایل نویسنده

@yourdevopsguyپسر DevOps شما

مهندس نرم افزار: قبلا در آمازون و اکنون در eBay. گواهینامه حرفه ای ابر ابر

این مقاله ای است که ای کاش هنگام شروع کد نویسی مطالعه می کردم. من عمیق به 20 روش حل مسئله می پردازم که باید در مصاحبه بعدی خود سرآمد باشید.

آنها به من در کار نیز کمک کرده اند و حتی ایده های یک پروژه جانبی را که من روی آن کار می کنم به من داده اند. همچنین ، بخش آخر شامل a راهنمای گام به گام توضیح چگونگی ساختارها و الگوریتم های داده را بیاموزید، با مثال.

علاوه بر این ، من به شما توصیه می کنم این پست را بخوانید ، جایی که من یک استراتژی سطح بالا را برای آماده سازی برای مصاحبه کدگذاری بعدی خود و همچنین اشتباهات اصلی برای جلوگیری از آنها را بیان کردم.

من این تکنیک ها را در موارد زیر گروه بندی کرده ام:

  • نشانگر مبتنی بر
  • بازگشتی مبتنی بر
  • مرتب سازی و جستجو
  • گسترش ساختارهای اساسی داده ها
  • Miscellanea

من هر یک از آنها را توضیح خواهم داد ، نشان می دهم که چگونه آنها را برای مشکلات کدگذاری اعمال کنید ، و برخی تمرینات را برای شما می گذارم تا بتوانید خودتان تمرین کنید. برای راحتی شما ، من عبارات مسئله را در اینجا کپی کردم ، اما پیوندهایی را برای همه تمرینات گذاشته ام.

می توانید راه حل من را کپی پیست کنید و با آن بازی کنید. من اکیداً به شما توصیه می کنم راه حل خود را کدگذاری کنید و ببینید آیا این آزمایشات را پشت سر می گذارد.

برخی از س questionsالات از طریق یک تصویر یا نمودار بهتر توضیح داده می شوند. برای اینها ، من یک نظر گذاشته ام که از شما …