ساتوشی در بیت کوین: هر آنچه می خواستید بدانید

عکس پروفایل نویسنده

@StealthEX.ioStealthEX.io

سیستم عامل تبادل رمزنگاری نیازی به ثبت یا وارد کردن اطلاعات شخصی نیست. بیش از 250 سکه برای مبادله.

همانطور که می دانیم ارزهای رمزپایه در دنیای دیجیتال وجود دارد ، با این حال هنوز ارز هستند. به همین دلیل ارزهای رمزپایه به همان روشی که ارزهای فیزیکی دارند به واحدهای کوچکتر تقسیم می شوند. همانطور که برادر کوچک پوند پنسی است و دلار سنت است ، کوچکترین واحد بیت کوین Satoshi نام دارد. اگر یک ارز به بخشی از مبادله متوسط ​​جهانی تبدیل شود ، لازم است که به فرقه های کوچکتر تقسیم شود.

Satoshi به نام Satoshi Nakamoto ، خالق افسانه ای بیت کوین برجسته ، که در سال 2008 نرم افزار بیت کوین را تاسیس کرد و یک سال بعد آن را به منبع آزاد تبدیل کرد ، نامگذاری شده است. ساتوشی کسی است که توسعه صنعت ارزهای رمزنگاری را آغاز کرده است ، اما شخصیت وی (یا او یا حتی آنها) مشخص نیست و هنوز هم یک راز است که باید حل شود. ناشناس بودن برای پلتفرم بلاکچین کاملاً طبیعی است ، بنابراین شاید به همین دلیل است که خود سازنده تصمیم گرفته ناشناخته بماند.

چه تعداد Satoshi در یک بیت کوین

Satoshi معمولاً به عنوان SAT مخفف می شود حتی اگر این مخفف معمولاً مورد استفاده قرار نگیرد و Satoshi هیچ نماد پذیرفته شده ای ندارد. نسبت Satoshi به Bitcoin 100 میلیون SAT به 1 BTC یا 1 SAT 0.00000001 Bitcoin است.

ایجاد Satoshi …