سابقه تماس و چت نمایه کسب و کار Google از بین می رود

Google در تاریخ 31 ژوئیه 2024 ویژگی چت و سابقه تماس نمایه کسب و کار Google را خاموش خواهد کرد. Google از تاریخ 15 ژوئیه 2024 اجازه راه اندازی چت های جدید را متوقف می کند و سپس در تاریخ 31 ژوئیه ویژگی های چت و سابقه تماس را به طور کامل غیرفعال می کند. 2024.

آنچه گوگل گفت Google انواع مختلفی از ایمیل‌ها را برای کسب‌وکارها ارسال می‌کند، بسته به اینکه از ویژگی چت یا تاریخچه تماس استفاده می‌کنند. ایمیل می گوید:

“ما در حال تماس هستیم تا به اشتراک بگذاریم که ویژگی‌های چت و سابقه تماس Google را در نمایه کسب‌وکار Google در تاریخ 31 ژوئیه 2024 متوقف می‌کنیم. ما اذعان می‌کنیم که این ممکن است خبر دشواری باشد – از آنجایی که به طور مداوم ابزارهای خود را بهبود می‌دهیم، گاهی اوقات مجبور می‌شویم آن را دشوار کنیم. تصمیماتی که ممکن است بر مشاغل و شرکای ما تأثیر بگذارد. برای ما مهم است که Google همچنان شریک مفیدی باشد که شما کسب و کارتان را مدیریت می‌کنید و ما همچنان به این مأموریت متعهد هستیم.»

تاریخ های مهم. در اینجا تاریخ های آینده وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید:

  • 15 ژوئیه 2024: جستجوگران دیگر نمی‌توانند مکالمات چت جدیدی را با کسب و کار شما از Google Maps یا جستجوی Google شروع کنند. با این حال، جستجوگرانی که در حال حاضر در مکالمات چت موجود هستند مطلع خواهند شد که چت به تدریج حذف خواهد شد.
  • 31 ژوئیه 2024: عملکرد چت در نمایه کسب و کار Google به طور کامل به پایان می رسد و دیگر پیام های گپ جدید را دریافت نخواهید کرد. همچنین دیگر نمی‌توانید سابقه تماس «نمایه کسب‌وکار Google» خود را در «نمایه کسب‌وکار Google» ببینید.

دانلود تاریخچه. می‌توانید تاریخچه چت و تماس خود را از نمایه‌های کسب و کار Google دانلود کنید، بنابراین می‌توانید آنها را در جایی ذخیره کنید. در برخی موارد، گوگل تاریخچه را حذف می کند.

ایمیل. این هم اسکرین شات از ایمیلی که دریافت کردم:

ایمیل ترکیبی نمایه کسب و کار Google 1716915549ایمیل ترکیبی نمایه کسب و کار Google 1716915549

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر از این ویژگی ها برای کسب و کار خود استفاده کرده اید، لطفاً توجه داشته باشید که به زودی از بین می روند. ممکن است بخواهید تاریخچه چت و تماس خود را قبل از مهلت مقرر دانلود کنید تا بتوانید آن داده ها را در نرم افزار CRM و پایگاه داده خود بایگانی کنید.

Source link