سئوی Shopify با اپلیکیشن Yoast آسان‌تر می‌شود

بهینه سازی صفحات محصول و وبلاگ های Shopify با Yoast SEO که در این ماه راه اندازی می شود و ویژگی های مشابه افزونه محبوب وردپرس را ارائه می دهد، آسان تر می شود.

Yoast SEO برای Shopify که قرار است در 18 ژانویه راه اندازی شود، به 27 زبان و با 14 روز آزمایش رایگان در دسترس خواهد بود.

پس از دوره آزمایشی، Yoast SEO برای Shopify هزینه اشتراک 29 دلار در ماه را دریافت می کند.

اگر با Yoast SEO برای وردپرس آشنا هستید که بیش از 5 میلیون نصب فعال دارد، دقیقاً می دانید که با برنامه Shopify چه کار کنید.

در اینجا خلاصه ای از ویژگی های کلیدی آورده شده است:

  • تحلیل سئو: به بهینه سازی پست های شما برای عبارات کلیدی دلخواه کمک می کند. درک Yoast از عبارات کلیدی و مترادف های مرتبط به شما کمک می کند تا به طور طبیعی بنویسید.
  • تحلیل خوانایی: صفحات و وبلاگ های محصول سازگار با سئو را با تجزیه و تحلیل خوانایی در زمان واقعی ایجاد کنید که نشان می دهد چگونه و کجا می توان محتوای شما را بهبود بخشید.
  • داده های ساختار یافته خودکار: Yoast SEO به طور خودکار داده های ساختاری مهمی را اضافه می کند که به Google کمک می کند تا بفهمد وب سایت شما در مورد چیست.
  • پیش نمایش رسانه های اجتماعی: علاوه بر تجسم ظاهری محصولات و پست‌های شما در Google، می‌توانید ببینید که وقتی در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شوند چگونه به نظر می‌رسند.

تبلیغات

ادامه مطلب زیر

کاربران پولی به آکادمی SEO Yoast دسترسی خواهند داشت که هفت دوره آموزشی و آزمون های همراه را برای آزمایش دانش شما ارائه می دهد. Yoast همچنین به مشتریان خود با اولویت 24/7 پشتیبانی می کند.

می‌توانید در 20 ژانویه، در طول نسخه آنلاین YoastCon، با سخنرانانی که در مورد همه چیزهای سئو تجارت الکترونیک صحبت می‌کنند، درباره برنامه Shopify اطلاعات بیشتری کسب کنید. YoastCon برای کاربران Shopify و کاربران وردپرس به طور یکسان طراحی خواهد شد.

چرا Shopify؟

اگر با Yoast به عنوان یک شرکت آشنا هستید، ممکن است بدانید که این شرکت فقط از پلتفرم های منبع باز پشتیبانی می کند.

ممکن است تعجب کنید که چرا Yoast ناگهان از Shopify که منبع بسته است پشتیبانی می کند.

تبلیغات

ادامه مطلب زیر

Yoast در اطلاعیه ای به این سوال پرداخت و به این نکته اشاره کرد که این امر به شرکت اجازه می دهد محصول خود را به افراد بیشتری بفروشد.

اما چیزی بیش از این وجود دارد، زیرا Shopify فرصت‌هایی را برای مشاغل کوچک ایجاد می‌کند تا محصولات را مستقیماً به مصرف‌کنندگان بفروشند، نه از طریق شخص ثالث.

Yoast می‌خواهد بخشی از این ماموریت باشد و بیان می‌کند:

ما قویاً به مأموریت Shopify برای آنلاین کردن مشاغل کوچک اعتقاد داریم. ما احساس می کنیم که برای اینترنت مهم است که مردم وب سایت خود را داشته باشند و محصولات خود را از طریق شخص ثالث نفروشند. با Yoast SEO برای برنامه Shopify، می‌خواهیم به افراد کمک کنیم تا با فروشگاه آنلاین خود رتبه‌بندی کنند.»

در مورد وردپرس چطور؟

Yoast SEO برای وردپرس راه به جایی نمی برد و همچنان همان سطح پشتیبانی را دریافت می کند.

این شرکت تأیید می کند که به “پنج برای آینده” متعهد است، که ابتکاری است که در آن شرکت ها 5٪ از منابع خود را به پروژه وردپرس متعهد می کنند.

منبع: یواست


تصویر ویژه: Wirestock Creators/Shutterstock