زیمنس توانایی های تولید مرکز داده ایالات متحده را گسترش می دهد | دانش مرکز داده

زیمنس AG 510 میلیون دلار در ظرفیت تولید جدید ایالات متحده، از جمله یک کارخانه تجهیزات الکتریکی در تگزاس، سرمایه گذاری خواهد کرد تا زنجیره تامین خود را در آمریکای شمالی گسترش دهد.

غول صنعتی آلمان روز جمعه در بیانیه ای اعلام کرد که سرمایه گذاری ها بر روی رشد مرکز داده، نیمه هادی ها و تولید باتری متمرکز خواهد شد. زیمنس همچنین 150 میلیون دلار از این بودجه را برای ساخت تاسیساتی در فورت ورث، تگزاس برای ساخت تجهیزاتی برای نیروگاه های صنعتی و مراکز داده اختصاص خواهد داد. این شرکت گفت که به طور کلی، این طرح 1700 شغل ایجاد می کند که 700 شغل در فورت ورث است.

انگیزه سرمایه گذاری اضافی هم انگیزه های موجود و هم رونق تقاضای زیرساخت برای هوش مصنوعی بود.

رولاند بوش، مدیر اجرایی، در مصاحبه ای با تلویزیون بلومبرگ گفت: «ما اساساً از صنعت مرکز داده و مراکز داده مدل های زبان بزرگ حمایت می کنیم. “این دلیل سرمایه گذاری است.”

این اعلامیه امتیاز دیگری برای فورت ورث است که در سال گذشته با بیش از 50000 نفر بیشترین رشد جمعیت را در بین شهرهای ایالات متحده داشت. شهر نزدیک دالاس در حال حاضر محل استقرار American Airlines Group Inc و کارخانه ای است که شرکت لاکهید مارتین در آن جت های F-35 تولید می کند.

زیمنس این وجوه را به عنوان بخشی از یک طرح گسترده تر 2.2 میلیارد دلاری برای گسترش تولیدات با فناوری پیشرفته در سطح جهانی به ایالات متحده اختصاص می دهد. این شرکت همچنین برنامه هایی برای یک کارخانه جدید در سنگاپور و ارتقاء به یک مرکز موجود در چنگدو، چین دارد. در داخل کشور، زیمنس از یک میلیارد یورو (1.1 میلیارد دلار) از بودجه برنامه برای یک پردیس فناوری جدید و توسعه تولید در بایرن استفاده می کند.

مطالب پیشنهادی  چگونه برنامه COOLERCHIPS با هدف بهبود خنک سازی مرکز داده | دانش مرکز داده

در ایالات متحده، تولیدکنندگان در زنجیره تامین تراشه برای به دست آوردن بودجه از قانون چیپس در سال گذشته که یارانه های نیمه هادی به ارزش 100 میلیارد دلار را کنار گذاشته بود، صف می کشند. و قانون کاهش تورم که در سال 2022 نیز تصویب شد، یارانه هایی را با هدف تقویت زنجیره تامین خودروهای الکتریکی و پروژه های انرژی پایدار ارائه می دهد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور