زیبایی جولیا از دیدگاه پایتونیستا

عکس پروفایل نویسنده

من حدود 3 سال است که در زبان برنامه نویسی پایتون کد می نویسم. علاقه اصلی من به هوش مصنوعی است و علاوه بر این ، من به علم داده نیز علاقه مند هستم. من به عنوان فردی با سابقه مهندسی ، با برنامه نویسی علمی غریبه نیستم و از آن لذت می برم. من به طور کلی به زبان های برنامه نویسی علاقه مندم و دوست دارم در مورد آنها بیشتر بدانم.

اخیراً ، پس از آزمایش زبان های برنامه نویسی معروف مانند Java و C ، به زبان برنامه نویسی جولیا برخوردم. در نگاه اول ، این زبان بسیار امیدوار کننده به نظر می رسید و هرچه بیشتر درباره آن مطالعه می کردم ، به آن علاقه مند می شدم. ابتدا می خواهم ویژگی های جولیا را که دوست دارم توصیف کنم و سپس مواردی را که به نظر من مانع استفاده کامل از این زبان برنامه نویسی زیبا می شود ، توضیح خواهم داد.

آنچه در مورد جولیا دوست دارم

به نظر من جذاب ترین ویژگی جولیا ویژگی آن است ایده اعزام چندگانه. این ویژگی باعث می شود هنگام نوشتن کد در جولیا به طور متفاوتی در مورد مسئله فکر کنم زیرا در پایتون چنین ویژگی را ندیده ام.

یکی دیگر از ویژگی های جالب جولیا توانایی در است نوع متغیرها را به صورت اختیاری مشخص کنید. این ویژگی به برنامه نویس این امکان را می دهد تا در صورت علاقه نوع متغیرها را مشخص کند و در عوض از اجرای با سرعت بالا لذت ببرد.

ویژگی بعدی که باعث می شود جولیا …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>