ریزشبکه ها و تاب آوری توان برای مراکز داده

تاریخ: پنجشنبه 24 فوریه 2022

زمان: 12:00 به وقت استاندارد شرقی

مدت زمان: 1 ساعت

برای حل مشکلات زیرساخت‌های برق قدیمی، رهبران مرکز داده به فناوری‌های پیشرفته مانند ریزشبکه‌ها روی آورده‌اند تا برق را با اطمینان بیشتری تحویل دهند، تأثیر قطع برق را کاهش دهند و در صورت وقوع قطعی، خدمات را سریع‌تر بازیابی کنند.

اما چالش اینجاست: آیا ریزشبکه ها می توانند نیازهای زیرساختی حیاتی را پشتیبانی کنند؟ آیا آنها می توانند به روش پشتیبان ترجیحی برای مراکز داده تبدیل شوند؟ و آیا آنها می توانند به پلی برای حمایت از طرح های برق در حال ظهور، از جمله گاز طبیعی تجدید پذیر، خورشیدی، و دیگر راه حل های انرژی تبدیل شوند؟

در این پخش اینترنتی، ساختارهای ریزشبکه مدرن را بررسی می‌کنیم و پارادایم‌های قدیمی پیرامون طراحی نیرو و راه‌حل‌های نوظهور قدرت را از بین می‌بریم. به طور خاص، ما بحث خواهیم کرد:

  • وضعیت قدرت و شبکه امروز
  • غلبه بر چالش های آب و هوا و پایداری
  • ریزشبکه ها در فضای مرکز داده
  • چه چیزی در برق مرکز داده جدید است؟ ESG، پایداری شبکه و انعطاف پذیری
  • نکاتی برای شروع

توسط:

Enchanted Rock DPM 50Hz NG Gen Spec Sheet.jpg

ثبت نام کنید!
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، برای دسترسی اینجا کلیک کنید

سخنرانان:

billkleyman_100.jpgبیل کلیمن،
EVP راه حل های دیجیتال، سوئیچ،
نویسنده گزارش و ویرایشگر مشارکت کننده

بیل بیش از 15 سال تجربه را در نقش خود به عنوان معاون اجرایی راه حل های دیجیتال در سوییچ به ارمغان می آورد. آقای کلیمن با استفاده از جدیدترین نوآوری‌ها، مانند هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، طراحی مرکز داده، DevOps، ابر و فناوری‌های پیشرفته، راه‌حل‌هایی را به مشتریان ارائه می‌کند که به آنها کمک می‌کند به اهداف تجاری خود دست یابند و در بازار خود رقابتی باقی بمانند. او که یکی از اعضای فعال صنعت فناوری است، در رتبه 16 جهانی قرار گرفت اونالیتیکا مطالعه ای که 100 فرد تاثیرگذار در چشم انداز ابر را بررسی کرد. و شماره 4 در دیگری اونالیتیکا مطالعه ای که برترین کارشناسان امنیت داده صنعت را بررسی کرد.

برایان جابک.jpgبرایان جبک،
مدیر حساب جهانی، Enchanted Rock

برایان در طول 14 سال فعالیت حرفه ای خود به بسیاری از بزرگترین شرکت های فناوری جهان و ارائه دهندگان انرژی کمک کرده است تا راه حل هایی برای نیازهای تولید برق خود پیدا کنند. در سمت فعلی خود به عنوان مدیر حساب جهانی، برایان با صاحبان مراکز داده همکاری می کند تا از ریزشبکه های انعطاف پذیر دو منظوره با سوخت گاز طبیعی/RNG استفاده کند تا راه حلی برای تامین انرژی پشتیبان ارائه دهد که با اهداف پایداری همخوانی دارد. قبل از پیوستن به Enchanted Rock در سال 2021، برایان برای Caterpillar Inc. و Power Solutions International Inc. برای پشتیبانی از بازارهای تولید برق آماده به کار در آمریکای شمالی و اروپا کار می کرد. تجربیات برایان شامل کار با اکثر تولید کنندگان مجموعه ژنراتورهای جهانی در راه حل های دیزل و گاز طبیعی، و همچنین پشتیبانی از مراکز داده، پیمانکاران و سازمان های مهندسی طراحی است.