رکود WFH: 10 راه برای داشتن بازده بیشتر هنگام کار در خانه

عکس پروفایل ظهر پیتر جابز هکر

@پیتر جابزپیتر جابز

پیتر جابز نویسنده فناوری و بلاکچین است. ویژه در VentureBeat.

آیا سفر قهوه صبح دوشنبه را از دست می دهید؟ آیا شما مشتاق چیت چت اتاق کارکنان ناهار یا ساختار دفتری 9-5 ساده ای هستید که دنیای شرکت ها به آن عادت کرده است؟ در حالی که دفتر کار 2021 جیغ دویدن و یک نان آشفته را فریاد می زند ، عبور از رکود WFH مشکلی ندارد.

با توجه به اینکه 56٪ کارگران فقط در سال گذشته از راه دور کار می کنند ، کار در خانه هنوز چیزی است که بیشتر ما با آن سازگار هستیم. تعویض صندلی اداری برای کاناپه راحت ممکن است ایده گونه به نظر برسد ، اما برای کسانی که تازه وارد عرصه WFH شده ایم ، حفظ همان سطح بهره وری می تواند چالش برانگیز باشد.

(منبع: Statista)

برای بسیاری از افراد ، در یک فضای سازمانی پس از Covid ، کار در خانه برای اقامت است. برای فارغ التحصیلان جدید که اولین موقعیت خود را شروع می کنند یا ساکنان شهر احساس می کنند در یک آپارتمان کوچک از دست رفته و تنها هستند ، وضعیت طبیعی جدید می تواند برای سلامت روان شما دلهره آور و مضر باشد.

با ادامه پیشرفت و سازگاری دنیای شرکت ها ، ما با هم ادغام شده ایم 10 نکته و ترفند برای افزایش بهره وری تا به شما کمک کند تا از آن رکود WFH بیرون بیایید.

هیدراته بمانید

خواندن این مطلب را متوقف کنید و آن بطری آب را دوباره پر کنید. یکی از مهمترین عواملی که باعث ایجاد یک روز کاری پربار می شود ، آبرسانی به بدن است. در یک مطالعه توسط Premium Waters ، …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  نحوه استفاده از i18nexus با برنامه React برای محلی سازی مقیاس پذیر و خودکار