رونق برنامه موبایل – رومان تارانوف تاریخچه و آینده خود را کاوش می کند

عکس پروفایل kunal rajput Hacker Noon

@kunalrajputکونال راجپوت

من یک وبلاگ نویس حرفه ای هستم که برای وب سایت های مختلف می نویسم.

چه کسی ممکن است در اوایل دهه 1980 فکر کند که چیزی به عنوان رونق برنامه تلفن همراه وجود دارد؟ با این وجود ما در قرن بیست و یکم هستیم و به سختی می توان فردی را در کره زمین پیدا کرد که از یک برنامه موبایل استفاده نکرده باشد. رومان تارانوف – کارآفرین و مالک آزمایشگاه های روبی ، یک شرکت توسعه دهنده برنامه های موبایل – شاید در بهترین موقعیت باشد تا بتواند نگاهی به تاریخ توسعه آنها بیندازد و دیدگاه های خود را در مورد مکانی که این صنعت در آینده می تواند پیش ببرد ، ارائه دهد.

گذشته برنامه

در سال 1983 ، استیو جابز پیش بینی کرد که آینده یک سیستم توزیع دیجیتال را در اختیار داشته باشد که جهان را تغییر دهد. در آن زمان ، او 24 سال قبل از ایجاد آیفون و 27 سال قبل از پیدایش iPad صحبت می کرد. با این حال ، او به جهانیان گفت که می تواند آینده ای را متصور شود که مردم از طریق خط تلفن نرم افزار را بارگیری کنند. اساساً ، او ورود برنامه را پیش بینی کرد.

اولین برنامه ها همراه با اولین PDA ها ظاهر شدند و سپس به تلفن های همراه اولیه منتقل شدند – بیشتر افراد در یک سن خاص می توانند بازی اعتیاد آور مار را با نوکیا 6110 خود به یاد بیاورند! فقط زمان کافی بود که فناوری پیشرفت کند و کارها پیچیده تر شوند و تا سال 2008 ، …