روش های خوب برای امنیت بیشتر اطلاعات شما

عکس پروفایل Newfire Global Partners Hacker Noon

امنیت داده ها یک چالش تجاری و یک فرصت تجاری است ، نه یک کار فنی صرف برای بخش فناوری اطلاعات شما. در این مقاله ، ما برخی مفاهیم اصلی تهدیدات سایبری و نکات عملی برای مقابله با آنها را در اختیار شما قرار می دهیم.

امنیت داده ها دیگر فقط مربوط به محرمانه بودن اطلاعات شما نیست. این شامل انعطاف پذیری عملیاتی ، تعهد به بهترین روشهای امنیت داده در کلاس و امکان ایجاد اصول اخلاقی در سازمان است. علی رغم سرمایه گذاری گسترده در وقت و پول ، این موضوع همچنان برای بسیاری از سازمانها ناامیدکننده است. افزایش همه گیر ناشی از کار از راه دور ، بسیاری از مسائل بالقوه مربوط به حریم خصوصی و امنیت داده ها را برجسته می کند. با انتقال تیم ها به محل کار از راه دور ، دسترسی به ابر ، باج افزار و مدیریت نادرست داده ها به تهدید تبدیل شدند و بنابراین سطح بالقوه قابل دسترسی را گسترش دادند.

در اینجا ما برخی از روندهایی را که ممکن است مدیران و متخصصان امنیت داده همراه با اقدامات فوری برای آماده سازی یا مقابله با آنها مفید باشند ، شرح داده ایم.

اما اول ، بیایید با اصول شروع کنیم.

آیا دشمن خود را می شناسید؟

امنیت داده چیست؟

ما امنیت داده را راهی برای تفکر و مقابله با تهدیدهای سایبری امروزی تعریف می کنیم. این شامل تکنیک های مختلفی برای محافظت از اطلاعات در برابر دسترسی غیر مجاز ، از جمله امنیت سخت افزار در …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور