رنزو 17 میلیون دلار برای گسترش خدمات بازسازی جمع آوری می کند

دنور، ایالات متحده، 18 ژوئن 2024/Chainwire/–رنزو، پروتکل بازنگری مایع، امروز بودجه 17 میلیون دلاری را اعلام کرد. از امروز، نزدیک به 4 میلیارد دلار در حال حاضر با رنزو دوباره پرداخت شده است. این بودجه، که در دو دور انجام شد، ابتدا توسط Galaxy Ventures و دور دوم توسط Nova Fund – BH Digital (مستقر در ابوظبی) رهبری شد. این به دنبال سرمایه 3.2 میلیون دلاری است که قبلاً از طریق Maven11، Figment Capital و بایننس Labs انجام شده بود.

Restaking به سرعت در حال تبدیل شدن به یک ستون اصلی برای افزایش امنیت در اتریوم است، اما پیچیده، پرخطر و گران است و بنابراین مانع رشد کاربر می شود. Renzo که بر روی EigenLayer ساخته شده است، ساخته شده است تا بازسازی مجدد را در دسترس و آسان کند، و دور جدید بودجه آن خدمات بازسازی مجدد خود را گسترش خواهد داد.

Renzo به عنوان یک رابط کاربر پسند امن برای اکوسیستم EigenLayer عمل می‌کند، AVS (سرویس‌های معتبر معتبر) را ایمن می‌کند و به پاداش‌های دریافت مجدد دسترسی دارد و در عین حال فرآیند را ساده می‌کند و امکان ادغام امن با اپراتورهای گره را فراهم می‌کند.

“بازنشر شامل تمام دارایی ها، ETH و ERC-20 خواهد بود، زیرا دوتایی پذیرش رشد می کند رنزو در حال ساخت لایه حل و فصل برای بازسازی است.

Renzo به کاربران اجازه می دهد ETH، stETH و wBETH (LST) بومی را واریز کرده و به EigenLayer دسترسی داشته باشند. رنزو یک اعتبار سنجی توزیع شده اتریوم را اجرا می کند…

Source link