رمزنگاری و رابطه روشن/خاموش آن با “تکنو کینگ” ایلان ماسک

تصویر
عکس پروفایل الیزابت لوین هکر نون

هفته گذشته ، ایلان ماسک در کنفرانس The BWord سخنرانی کرد ، رویدادی که توسط شورای نوآوری Crypto برگزار شد و حال و آینده بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده را مورد بررسی قرار داد.

ماسک حمایت خود را از بیت کوین و به طور کلی ارزهای رمزنگاری شده تکرار کرد و اظهار داشت که تسلا و اسپیس ایکس بیت کوین را در اختیار دارند. او همچنین گفت که خودش بیت کوین ، اتریوم و دوج کوین را در اختیار دارد. ماسک خاطرنشان کرد که او می خواهد در دراز مدت شاهد موفقیت بیت کوین باشد و به دنبال افزایش قیمت نیست.

ظاهر شدن ماسک در کنفرانس BWord ، همراه با دیدگاه هایی که در زمینه ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشت ، باعث شد تا بیت کوین و اتریوم هر دو روز با صعود بیش از 12 درصدی روبرو شوند. صعود بازار نشان دهنده تأثیر گسترده ای است که او هنوز بر حوزه رمزنگاری دارد. با توجه به موقعیت او به عنوان بنیانگذار برخی از آینده نگرترین و نوآورترین شرکت های جهان ، تعجب آور نیست.

انواع مختلف شخصیت رسانه های اجتماعی

ماسک توانایی برقراری ارتباط و برقراری ارتباط با مخاطبانی را دارد که به نظرات وی در مورد پیشرفتهای تکنولوژیکی و اجتماعی آینده به گونه ای ارزش قائل هستند که تعداد کمی از افراد دیگر در جهان می توانند از آن استفاده کنند. بدیهی است ، افرادی هستند که رسانه های اجتماعی بیشتری دنبال می کنند ، اما هیچ کدام از آنها توجه یکسانی را به خود جلب نمی کنند. ماسک به خاطر دیدگاه هایش در مورد …