رفع مشکل توسعه نرم افزار با بیت کوین

توسعه نرم افزار برون سپاری یکی از بزرگترین قمارهایی است که یک شرکت می تواند انجام دهد. برخی از شرکت‌ها نتایج عالی ارائه می‌دهند در حالی که برخی دیگر کوتاهی می‌کنند، و برخی دیگر کمتر از پریدن از صخره سقوط می‌کنند – با روش‌های تقلبی آشکار. برخی هستند که از عدم ارائه نتایج در دادگاه با این ادعا دفاع می کنند که قراردادهای آنها هرگز قول ارائه نرم افزارهای کارآمد را نداده است (بیش از یک مورد، و این اظهارات در سوابق دادگاه وجود دارد – از جمله برای شرکت هایی که هنوز فعال هستند).

مشتریانی که به دنبال توسعه هستند به ندرت مهارت های داخلی برای درک آنچه را که می خواهند، ارزیابی دشواری (یا سهولت) تحویل، یا عقب نشینی زمانی که مکرراً از بودجه خالی می شوند، دارند.

بنابراین، چگونه می توانیم این مشکل را با ₿ برطرف کنیم؟

قراردادهای هوشمند چیست؟

قراردادهای خوداجرا که بر روی یک بلاک چین اجرا می شوند، با شرایطی که مستقیماً در کد نوشته شده اند، قراردادهای هوشمند نامیده می شوند. اساساً، یک قرارداد هوشمند می تواند به طور خودکار پرداخت را پس از برآورده شدن شرایط تعیین شده آزاد کند.

یک قیاس: قراردادی با آمازون را تصور کنید که به طور خودکار هزینه حمل و نقل کالای شما را تنها زمانی پرداخت می کند که واقعاً ابزار اصلی را در انتهای دیگر روشن کنید (به جای اینکه یک جعلی دریافت کنید یا هرگز کالای خود را دریافت نکنید).

بزرگترین محدودیت قراردادهای هوشمند این است که شرایط باید در نرم افزار قابل تعریف باشد و…

Source link