راه اندازی جستجوی شجاعانه در بتا عمومی

جستجوی شجاع ، از شرکتی که پشت مرورگر وب شجاع است ، هم اکنون به صورت جهانی و در نسخه بتا عمومی در دسترس است.

موتور جستجوی جدید با حفظ حریم خصوصی می تواند در نسخه های موبایل و دسک تاپ مرورگر Brave یا در هر مرورگر دیگر در search.brave.com استفاده شود.

پس از خرید Tailcat ، موتور جستجوی توسعه یافته توسط تیم سابق Cliqz ، Brave در ماه مارس اعلام کرد که در حال کار بر روی یک موتور جستجو است.

هفته گذشته پیش نمایش سریعی از جستجوی شجاع به کسانی که برای ثبت نام در مورد راه اندازی نهایی ثبت نام کردند ، انجام شد. راجر مونتي ، موتور جستجوگر ژورنال ، آزمايش آزمايشي كاملي را ارائه داد و در مورد نحوه فروش آن به عنوان رقيب گوگل و DuckDuckGo گزارش داد.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

شجاع می گوید موتور جستجوی آن اکنون توسط بیش از 100000 کاربر دسترسی زودرس آزمایش شده است. مرورگر Brave اخیراً از 32 میلیون کاربر فعال ماهانه عبور کرده است (در حالی که مارس گذشته 25 میلیون نفر بود).

جستجوی شجاع در بالای یک فهرست کاملاً مستقل ساخته شده است و کاربران ، جستجوها یا کلیک آنها را ردیابی نمی کند.

آنچه جستجوی شجاع را از رقبا جدا می کند ، هفت اصل زیر است:

  • حریم خصوصی: بدون ردیابی یا پروفایل کاربران.
  • کاربر اول: کاربر اول است ، نه صنعت تبلیغات و داده.
  • استقلال: Brave برای جستجوی پاسخ خصوصی به سوالات متداول و بدون اعتماد به سایر ارائه دهندگان ، فهرست جستجوی خاص خود را دارد.
  • انتخاب: به زودی ، گزینه هایی برای جستجوی پولی بدون آگهی و جستجوی پشتیبانی شده از آگهی.
  • شفافیت: هیچ روش یا الگوریتم مخفی برای نتایج تعصب وجود ندارد ، و به زودی ، مدل های رتبه بندی باز مجموعه ای جامعه برای اطمینان از تنوع و جلوگیری از تعصبات الگوریتمی و سانسور آشکار.
  • یکپارچه بودن: ادغام بین مرورگر و جستجو بدون به خطر انداختن حریم خصوصی ، از شخصی سازی تا نتایج فوری در صورت تایپ کاربر.
  • باز بودن: جستجوی شجاع بزودی برای تأمین انرژی سایر موتورهای جستجو در دسترس خواهد بود.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

Brave چنان در توانایی خود برای ارائه نتایج جستجو به طور مستقل اطمینان دارد که نسبت نتایج حاصل از فهرست خود را نمایش می دهد. این شرکت این شاخص را اولین معیار مستقل جستجو در صنعت می نامد.

راه اندازی جستجوی شجاعانه در بتا عمومی

بیشتر پرسش ها در حال حاضر با فهرست جستجوی Brave انجام می شوند اما برای برخی از ویژگی ها مانند جستجوی تصاویر ، جستجوی شجاع نتایج را از Microsoft Bing دریافت می کند. این ممکن است معیار استقلال را کاهش دهد اما حریم خصوصی کاربر را به خطر نمی اندازد.

در اوایل مرحله بتا ، جستجوی شجاع تبلیغاتی را نمایش نمی دهد. در آینده گزینه هایی برای جستجوی حق بیمه بدون آگهی و جستجوی رایگان با پشتیبانی آگهی وجود دارد.

در حال حاضر Brave در حال بررسی امکان آوردن تبلیغات خصوصی به نتایج جستجو است.

Brendan Eich ، مدیر عامل و بنیانگذار Brave ، در مورد راه اندازی موتور جستجوی شرکت خود اظهار داشت:

“جستجوی شجاعانه ، خصوصی ترین موتور جستجوی صنعت است و همچنین تنها موتور جستجوی مستقل است که به کاربران امکان کنترل و اطمینان را می دهد که به جای گزینه های فناوری بزرگ ، به دنبال آن هستند.

برخلاف موتورهای جستجوی قدیمی که کاربران را ردیابی و نمایه می کنند ، و موتورهای جستجوی جدیدتری که اکثراً از موتورهای قدیمی استفاده می کنند و نمایه های خاص خود را ندارند ، جستجوی شجاع ضمن تضمین ، روش جدیدی را برای به دست آوردن نتایج مرتبط با یک فهرست مبتنی بر جامعه ارائه می دهد. حریم خصوصی.

جستجوی شجاع امروز خلا clear آشکاری را در بازار پر می کند زیرا میلیون ها انسان اعتماد خود را به اقتصاد نظارت از دست داده و به طور فعال به دنبال راه حل هایی برای کنترل اطلاعات خود هستند. “

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

در زیر فیلم راه اندازی شرکت را ببینید: