راهنمای مبتدیان برای بازی های ویدیویی رمان تصویری

عکس پروفایل نویسنده

@لیمارکلیمارک آمبالینا

ویرایشگرHackernoon در روز ، VR Gamer و Anime Binger در شب

در آمریکای شمالی و اروپا ، منتقدان ، روزنامه نگاران و گیمرها اعلام کرده اند که PS Vita (کنسول دستی پلی استیشن) مرده است. برای گیمرها در ژاپن ، PS Vita بسیار زنده است و به یک دلیل عمده لگد می زند: محبوبیت باورنکردنی رمان تصویری ビ ビ ア ル ベ Japanese یا ژاپن.

به بخش PS Vita در هر فروشگاه بازی های ویدیویی در ژاپن بروید و به سرعت خواهید دید که نیمی از فضای قفسه یا بیشتر فقط توسط این بازی ها اشغال می شود.

به نظر می رسد جامعه بازی های ویدیویی درمورد اینکه آیا رمان های تصویری واقعاً بازی های ویدیویی هستند ، اختلاف نظر داشته است. در حالی که آنها فاقد عناصر گیم پلی فعال هستند ، اما چیزی که آنها را از فیلم ها ، کتاب ها یا هر رسانه دیگری جدا می کند تصمیم گیری است. در بازی های ویدیویی ، بازیکنان باید انتخاب کنند. آنها باید شمشیر را تاب دهند ، سلاح را شلیک کنند یا انتخاب کنند که کدام راه را طی کنند. رمان های تصویری در حالی که کوچک شده اند ، همان روند تصمیم گیری را شامل می شوند – خواه از کدام شخص در یک تاریخ بخواهند یا کدام گزینه گفتگو را انتخاب کنند ، مردم باید هنگام بازی کردن رمان های تصویری تصمیم بگیرند.

نکته جالب در مورد رمان تصویری ژاپن این است که آنها تقریباً در هر فروشگاه بازی یا وسایل الکترونیکی یا تقریباً در هر کنسول بازی و همچنین ویندوز و … در دسترس هستند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور