راهنمای ساخت FFXIV: Shadowbringers سطح 1-80

عکس پروفایل Nicolas Ng Hacker Noon

@نیکلاسانگنیکولاس نگ

سلام! من دانشجوی ژورنالیسم هستم که با Hacker Noon Blogging Fellowship داستان بازی می نویسم!

تراز كردن سطح دهانه صعود به 80 ممكن است برای بازیکنانی كه تازه كار را شروع كرده اند ساده به نظر برسد اما ممكن است طاقت فرسا باشد. در حالی که این بازی با کمکی یادآوری می کند که چه کسی ممکن است در خط تلاش کار باشد ، اما در واقع همه راه هایی را که می توان XP ارزشمند مورد نیاز را کسب کرد نشان نمی دهد. خوشبختانه ، این راهنمای ساخت FFXIV در اینجا آمده است تا برخی از م efficientثرترین راهها برای پیمودن مسیر 80 را بیان کند.

تلاش های شغلی

اگرچه این یک پیشنهاد کاملاً واضح و واضح است ، اگر به محض دسترسی آنها را انجام دهید ، جستجوی شغل می تواند واقعاً مفید باشد. آنها یک تکه XP سنگین برای کلاس می دهند و حتی مقداری دنده نیز می دهند تا با افزایش سطح ، دنده مورد نیاز را کاهش دهند.

با این حال ، اعتماد به این موارد به تنهایی امکان پذیر نیست. اولین مشکل این است که با بالا رفتن سطح پخش کننده ، آنها به صورت قطره ای تغذیه می شوند و باعث افزایش مداوم XP نمی شوند. آنها حتی سطح 70 را متوقف می کنند که در آخرین مرحله چالش ایجاد می کند. این جستجوها همچنین به بازیکن نیاز دارند تا مواد ساخت خود را تا سطح 60 تهیه کند که این امر می تواند هزینه های بالایی برای ادامه کار داشته باشد.

اعتبار تصویر: FFXIV ویکی

ورود به سیستم کاردستی

نادیده گرفتن FFXIV Crafting Log به راحتی قابل استفاده است ، …