راهنمای خریدار در زمینه بیمه سایبری ، مسئولیت سایبری و حمایت از تقلب

تصویر
اخبار فناوری عکس پروفایل هکر ظهر استرالیا

@اخبار فناوریاخبار فناوری استرالیا

نویسنده اطلاعات اخبار فناوری استرالیا. من بیش از 25 سال در صنعت فناوری کار کرده ام.

موارد زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید از مشتریان خود محافظت کنید. اگر پرداخت ها را بصورت آنلاین پردازش می کنید یا اطلاعات مشتری را به صورت الکترونیکی می پذیرید (یا هر اطلاعاتی در پایگاه داده ذخیره شده است) ، اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، باید خرید بیمه سایبری را در نظر بگیرید. خرید این نوع بیمه خصوصاً در دنیای امروز فواید زیادی دارد. با دانستن اینکه وقتی اتفاقی بصورت آنلاین رخ می دهد تحت پوشش قرار می گیرید ، خیال آسوده خواهید داشت.

اگر بیمه سایبری بخرید ، در صورت بروز بدافزار ، ویروس یا هر نوع آسیب دیگری که مبتنی بر رایانه است ، از شما محافظت می شود. این فقط یک دلیل برای داشتن این نوع محافظت است. شما باید با ایالت خود مشورت کنید تا ببینید انواع محافظتی را ارائه می دهند. همچنین آنها می توانند اطلاعاتی راجع به میزان پوشش مورد نیاز شما به شما ارائه دهند. وقتی بیمه سایبری را در نظر می گیرید ، مواردی وجود دارد که باید بخاطر بسپارید.

از آنجا که خطرات اینترنتی برای هر شخص یا شرکت خاص است ، استانداردسازی برای خط مشی غیرممکن است. با این حال ، می توانید از دستورالعمل های خاصی استفاده کنید تا تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما بهتر است. اول ، وقتی به فکر خرید بیمه نامه سایبری هستید ، باید به آن مراجعه کنید انواع…