راهنمای جامع کیف پول در اکوسیستم Rootstock

با بیش از 140 dApps که اکنون در اکوسیستم Rootstock ادغام شده اند و تعداد فزاینده کاربرانی که با آنها درگیر هستند، انتخاب کیف پول مناسب برای مدیریت موثر و ایمن دارایی ها بسیار مهم است.

این مقاله کیف پول‌های مختلف سازگار با Rootstock را مورد بحث قرار می‌دهد و بینشی در مورد ویژگی‌ها و سازگاری آنها ارائه می‌کند.

کیف پول هایی که Rootstock، BTC و RBTC را پشتیبانی می کنند

بیکسو

Beexo از Rootsock، BTC، و RBTC پشتیبانی می‌کند و نسخه‌های دسکتاپ/مرورگر و موبایل را ارائه می‌کند، اما هیچ برنامه افزودنی کروم را ندارد. این یک تجربه پرداخت بدون درز و کاربر پسند، بدون عوارض، برای ارسال پول به صورت جهانی و ایمن فراهم می کند.

کیف پول Beexo اولین کیف پولی است که RIF Relay (که قبلا RIF Enveloping نامیده می شد)، یک سیستم تراکنش ایمن با حمایت مالی است که به کاربران امکان می دهد با استفاده از توکن های ERC-20 هزینه تراکنش را پرداخت کنند. این سیستم به کاربران نهایی این امکان را می دهد که به طور کامل با استفاده از یک دارایی معامله کنند و نیازی به مدیریت دارایی جداگانه برای گاز، مشابه امور مالی سنتی را از بین می برد.

پل MTPelerin

Bridge MTPelerin از Rootstock، BTC، RBTC، با سازگاری شبکه آزمایشی برای BTC پشتیبانی می کند. هم نسخه دسکتاپ/مرورگر و هم نسخه موبایل را ارائه می دهد که انعطاف پذیری و پشتیبانی جامع را برای کاربران فراهم می کند. بسته به میزان وجوه ممکن است هزینه ای برای استفاده از سرویس وجود داشته باشد.

متعصب

متمرد غیر حبس است…

Source link