“رابطه بین دلار و بیت کوین برعکس متناسب است” – نیکیتا سوشنکوف

عکس پروفایل نویسنده

@ماه-ادواردادوارد مون

طراح ارشد محصول / سرمایه گذار ارز رمزنگاری شده

بازار رمزگذاری اکنون بیش از 1.5 تریلیون دلار سرمایه دارد.

در میان همه اینها ، سرمایه تجمعی بیت کوین و اتریوم از مرز 1 تریلیون دلار است. با معامله بیت کوین در بیش از 51 هزار دلار در 17 فوریه ، دارایی دیجیتال بیش از 956 میلیارد دلار فروش دارد.

با این حال ، جامعه تجارت گسترده تر انتظار دارد قیمت سکه تا شش رقمی افزایش یابد. تحلیلگران برجسته بانک های جهانی مانند سیتی بانک می گویند قیمت بیت کوین می تواند تا پایان سال 2021 به بیش از 100 هزار دلار برسد.

در پشت این موج ، معامله گران نهادی و خرده فروشی قرار دارند که بیت کوین را به دلایل سوداگرانه یا برای جلوگیری از تورم خریداری می کنند. در این میان ، برخی از فروشندگان سکه را با قیمت های بالاتر یا برای سود بانکی یا برای واگذاری به دارایی های دیجیتال با قدرت بالا منحل می کنند.

این مشارکت آنهاست که قیمت بیت کوین را تعیین می کند. در حین کشف قیمت که نیروهای بازار عرضه و تقاضا در آن نقش دارند ، بسته به اینکه طرف معادله برتر باشد قیمت بیت کوین می تواند افزایش و کاهش یابد. قیمت بیشتر دارایی های رمزنگاری در حال افزایش است ، این امر به خریداران دامپینگ تلاش های دامپینگ اشاره دارد.

در این کشمکش ها ، درگاه های ارز رمزنگاری شده که مبادله سکه را با فیات یا بالعکس تسهیل می کنند ، مسیر قیمت را تعیین می کنند. مبادلات به عنوان رابط عمل می کنند …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>